2703
2553
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین دوستان

380 بازدید | 30 پست
چند روزه داشتم خونه مامانم رو خونه تکونی میکردم،یه کم کار سنگین کردم کمرم به شدت درد میکنه،،کمرم جایی که به باسنم وصل میشه داره از درد میترکه،،نمیتونم،تکون بخورم،حتی تو دستشویی نمیتونستم بشینم،،تو رو خدا بگین چیکار کنم دردش خوب شه؟؟؟؟ هنوز خونه خودمو خونه تکونی نکردم :(
راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم شاید گرفتگی عضله بهتره فعلا استراحت کن و اگر شدید بود از این پمادا که مثل ژله هست برا باز شدن عضله هست بکش خیلی موثره
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2714
آره،دو سه روز که استراحت کنی خوب میشی،فعلا کارای سنگین نکن به خودت فشار نیار،منم خواستم زرنگ بازی در بیارم حیاط خونه مامانم اینا رو جارو زدم بعدش کمرم خیلی درد گرفت استراحت کردم خوب شدم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
اصلا دست به خونه خودت دیگه نزن، مهم سلامتیته،، من الان پنج ساله کمر درد دارم أسیر شدم به خدا ،، به خودت فشار نیار استراحت کن
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
فقط استراحت مطلق به مدت طولانی تا وقتی حس کنی خوب شدی من سالهاست این درد رو تجربه میکنم خونه تکونی رو فعلا فراموش کن دوستم که جدی تر نشه خدایی نکرده
مثل کبریت حالتی غریب دارم ... انگار که میدانم ساخته شده ام تا بسوزم ... !
2706