2733
2734
عنوان

اینم برای نی نی دارها (میتی)

859 بازدید | 28 پست
سلام دوستای گلم سریع برم سر اصل مطلب » بعضی ها هستن نوزاد هایی دارن که همیشه خوب و اروم هستن یه دفعه می بینین شروع می کنن به بدقلقی خوب نمی خوابن مدام گریه می کنن و بهانه می گیرن و هر چی دستشون بیاد پرت می کنن یه راه کار اینه که نبات داغ بهشون بدین ................ اخه چون مدام شیر می خورن و ممکنه ماست یا بستنی و غذاهای سرد دیگه بخورن سردیشون می کنه و باعث موارد بالا میشه امتحان کنین و نتیجه رو توی همین تاپیک اعلام کننین طرزتهیه: ممکنه روش های مختلفی باشه اما من این جوری می درستم اول : نبات رو می کوبم تا کاملا پودر بشه بعد اونو توی یه ظرف روی حرارت خیلی کم می زارم تا کاملا اب بشه وقتی کاملا اب شد روش یه استکان اب می ریزم و شعله رو زیاد می کنم تا بجوشه (وقتی اب شد کاملا چسبناکه و به ظرف می چسبه نگران نباشین اب اضافه کنین و بزارین بجوشه حدود پنج دقیقه که جوشید همه ی اون نبات های چسبیده توی اب حل می شه )
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خاله ریزه هدفم این بود که برای مامان هایی مثل من که کم تجربه هستن در امر بچه داری وقتی بچه شون بد قلقی می کنه این راه کار رو هم امتحان کنن دلم می سوزه برای بچه ها زبون کهندارن بگن چمون هست
ملیحه جان قیمت مناسب بزنی احتمال فروش داره راستی یه سایت هست به اسم دیوار اون جا هم شنیدم خوب جنس فروش می ره
2706