2733
2734
سلام دوستان کی اینجا خام خوار یا گیاه خواره؟دارم شروع میکنم به گیاه خواری دلم میخواد دوستانی پیدا کنم و با هم تبادل نظر داشته باشیم و غذا درست کردن یاد هم بدیم:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه مدت مایل بودم اینکارو بکنم ولی یه متخصص تغذیه به من گفت انسان بنا بر فرم دندانهاش و دستگاه گوارشش و آنزیمهایی که داره بر اساس دست طبیعت همه چیزخوار هست بهتره به جای گیاه خواری سعی کنی مصرف گوشت رو به حداقل برسونی و بیشتر با ماهی جایگزین کنی
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
بعد از اون هفته ای دو بار ماهی و یک بار گوشت قرمز و بقیه روزا غذاهای سبزیجاتی میخورم اگر شیر و تخم مرغ هم استفاده میکنی میتونم دستورهای خوبی برات بزارم اما زیاد دستور خام خواری ندارم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مصرف سبزیجات زیاد بکن و گوشت بیشتر از نوع سفید مصرف کن
تو مرا یاد کنی یا نکنی...باورت گر بشود یا نشود.....حرفی نیست...اما....!نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست.
خودم روزای سبزیجاتی اینها رو بیشتر درست میکنم کوکو سبزی و کوکوی سبزیجات که دستورش رو برات میزارم عدسی یا لوبیا رولت اسفناج سالاد سزار اختراعی خودم !!! به جای مرغ لوبیا و تکه های پتیر فتا میریزم نون تست هم.که توش هست دمپختک گوجه ماش پلو سالاد الویه بدون مرغ
الهه جان خیلی خوبه، راستش خیلی مطالعه کردم راجع به گیاه خواری و خام خواری، و دارم امتحان می کنم چون تا به حال دوتا از دوستای صمیمی م که 10 ساله رفت و امد داریم و مدتهاست گیاه خوارن نه مریض شدن و نه چاق شدن، منظور از زنده خواری هم خوردن هر چیزیه که پخته نشه چون پختن ویتامین ها رو از بین میبره
2738
انواع سالاد با سبزیجات خام درست کن اینطور ویتامین هم از بین نمیره
تو مرا یاد کنی یا نکنی...باورت گر بشود یا نشود.....حرفی نیست...اما....!نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست.
اون کوکوی سبزیجات هم اینجوریه هویج نگینی ، ذرت ، نخود فرنگی پخته شده و آبش رو.گرفته باشی قارچ و فلفل دلمه ای هم نگینی سرخ شده و کمی هم پیاز داغ اینها رو همه یک اندازه باید خورد کنیم که خوشگل بشه از هرکدوم سه قاشق غذا خوری بسه، پنج قاشق آرد یه بسته پنیر پیتزا ، سه تا تخم مرغ و جعفری و گشنیز و ریحان هم اضافه میکنی و مثل کوکو سرخ میکنی چون مواد از قبل سرخ شده خیلی سریع آماده میشه تو خونه ما که خیلی طرفدار داره
گیاه خواری مزایای زیادی داره ولی یکسری معایب را هم داره سعی کن گوشت و محصولاتش کامل از وعده غذایی حذف نکنی گوشت سفید بدون برنج چاق کننده نیست
نه گلم .ولی من خودم زیاد گوشت دوست ندارم بویژه نوع قرمزش
طراوت جان یه آزمایش بده شاید اوره ات بالاست که ورن میکنی من نمیتونم بگم روز های گیاه خواریم فرق خاصی داره ولی کلا یک سالی هست که برای خودم و شوهرم به این شیوه آشپزی میکنم فشار خون و قند و.چربی تو آزمایشامون نداریم قبلا من فشار خون داشتم شوهرم هم فشار هم چربی
2706