2737
2734
سلام سوالام را تو عنوان تاپیک نوشتم کسی میدونه باید چیکار کنم؟
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم
حداقل اونایی که میان تو تاپیک یه چیزی بنویسن چون عنوان تاپیک مشخصه دیگه لازم نیست بیاین داخل و روزه سکوت بگیرین که حالا اگه عنوان را بنویسن خواهر شوهر یا مادر شوهر اینجا ولوله میشههههههههههههههه
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون صنم جون تو گوگل که سرچ کردم بعضی جاها نوشته بجوشانیم و بعضی جاها نوشته دم بکنیم پس بجوشانیم بهتره؟
2738
سلام من همیشه می دم، تازه بسرم یک سالو نیمشه، دم می کنم یه تکه نباتم توش میندازم، بعد سرد نشده می دم می خوره، جون بسر من با شیشه می خوره از صافی رد می کنم، خیلی تاثیر داره، انقد که تا الان یه قاشق دارو هم بهش ندادم
خوشمزه ترین خوراکی دنیا لپای پسر منه
آویشن آویشن از گیاهان پرمصرف در درمان سرفه است. برای استفاده از آن چند گرم پودر خشک‌شده گیاه را داخل یک لیوان آب‌جوش بریزید و 20 دقیقه دم کنید. سپس محلول را صاف و میل کنید. علاوه بر دم‌کرده، جوشانده این گیاه نیز در درمان آسم و سرفه موثر است. از آویشن، فرآورده‌های دارویی مختلفی ساخته شده که سازمان نظارت بر امور داروی وزارت بهداشت هم آن‌ها را تأیید کرده است. از آن جمله می‌توان شربت‌های توسیان، تیمیان، تیمکس، تیم‌آربا، برونکوباریج و برونکوتیدی را نام برد.
مریم جون، ممنون پس منم همین کارا میکنم چون هرچی دکتر میرم که فقط دیفن هیدرامین میدن
2706