2726
عنوان

امروز iuiشدم برام دعا کنید

641 بازدید | 35 پست
امروز برای اولین بار iui شدم نمیدانم جواب میگیرم یا نه من که پریودهام منظم و دقیق و هیچ وقت کیست نداشتم و چاق هم نیستم فکر نمیکردم تو عمرم iui بشم همیشه فکر میکردم سریع باردار میشم البته بگم دفعه اول با تمام مراقبت هایی که داشتم ناخواسته باردار شدم ولی دو ماهگی مجبور به سقط شدم چون قلبش نمیزد حالا یک ساله هرچی تلاش میکنم باردار نمیشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امروز که 11 پری بود رفتیم با همسرم آز اسپرم داد و دو ساعت بعد تو مطب دکتر نمونه های اسپرم که تو ازمایشگاه جدا شده بود رو با یک سرنگ وارد رحمم کردن و 20 دقیقه دراز کشیدم و بعدش رفتم خانه
ایشالله که جواب بگیری من خودم چون انتظار کشیدم و دکتر بهم گفته بود ای وی اف فقط خوب حالت رو میفهمم
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
سحر جون قبلا یعنی iui نشدی؟ باید یک دفعه ivf بشی؟ عزیزم چند مدته منتظر نی نی هستی؟ چند وقته ازدواج کردی؟ مشکلت چیه؟ فقط دعا میکنم که اگه صلاحمونه خدا به ما هم نی نی سالم و صالح بده
2706