2733
2734
سلام چندتا سوال دارم 1) چطور میتونم استیکر جدید دانلود کنم؟!(میدونم روی اون علامت بالای استیکرا باید بزنم ،میزنم ولی نمیشه) 2)نمیشه برای پروفایل عکس گذاشت؟ 3)آیا شماره ی جدید رو میشه به اسم سیو کرد؟ 4) جدیدا یه مشکلی برای یکی از مخاطبام بوجود اومده اونم اینه که اون میتونه یرای من پیام و عکس و استیکر بفرسته ولی من نمیتونم!!!! برای اینکه بهتر متوجه بشید عکس صفحه م رو آپلود میکنم ببینید ؛همه چیز غیرفعاله!!! آدرس عکس رو میذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقد سوال اول اینکه استیکر نمیشه دانلود کرد... فقط یه علامت رفرش داره که اونو باید بزنید تا خودش بیاره واسه پروفایلم نمیشه عکس گذاشت سوال سوم جوابش خیره
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
اون مشکل آخرم نمیدونم.... ولی انگاری که بلاک شدین
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خب شما که بلاکش نکردین نمیدونم چرا علامت رفرش رفته.... خیلی وقته که وایبر کامپیوترم قاط زده اصلا باهاش کار نمیکنم...
2738
البته مطمئن نیستما... بینتون و بهم نزنم یه وقتی ناخواسته
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم
من دارم مشکلی نداره اپدیت کنید درست میشه بجر استیکر که گفتید ما بقی کارها رو باید با نسخه ای که روی گوشی هست انجا بدین تا اینجا اعمال بشه
لباس زیر میخوایی؟روی لینک کلیک کن [smiley]s/sm83.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm64.gif[/smiley] http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1346860