2737
2734
عنوان

عمل بالا کشیدن سینه

3249 بازدید | 29 پست
دوستانی که این عمل رو انجام دادند کدوم پزشک رو پیشنهاد میکنند و مراقبتهای بعد از عمل و کارهایی که لازمه قبل از عمل انجام بشه چیا هستند ایا از عملشون راضیند و افتادگی بعد از مدتی بر نمیگرده؟؟لطفا از تجربیاتتون بگید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من تجربه شخصی ندارم، ولی یکی از آشنایان عمل کرده بود، بعد بارداری دومش.... خیلی راضی بود. میگفت دردش قابل تحمله، فقط 1 روز.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
فقط جای برشش کمی سلیقه اییه..... من از جای برش عمودی زیر سینه و دور هاله زیاد خوشم نمیاد، میترسم همسری هم دوست نداشته باشه، وگرنه بدم نمیومد منم اگه یه نی نی دیگه به دنیا بیارم برم دنبالش....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
منم از برش هاله ش خوشم نمیاد شاید بعدا انجام دادم ببینم بعد پایان شیردهی میزان خسارت به سینه هام چقدره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
دقیقا شیوا.... این برش دور هاله نبود خیلی عالی بود.... ولی فکر کنم بعد بارداری دوم بالاخره نیاز پیدا کنم متاسفانه
یکی از بچه ها ی اینجا، سه چهار سال پیش انجام داده، میگه دیگه سوتین نمیپوشم این حرفش به هوس انداختم کاربر messi
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
لینک دوم امضام رو بخونیددد.روغنش‌کمک بزرگی ب بعد عمل یا زیبایی سینه میکنه
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
کسی تجربه نداره؟

سلام عزیزم من انجام دادم و خیلی هم راضی ام 

من پیش خانم دکتر مریم شفیعی انجام دادم. برای مراقبت های قبل از عمل و بعد از عملم ادرس سایتش رو دارم میدم بهت برو نگاه کن مقاله های خیلی خوبی تو این ضمینه نوشته میتونی بخونی و هر سوالی هم داشتی از خودشون بپرسی و جواب بگیری عزیزم

http://dr-shafiei.ir/
02166933906

هزینش چقده؟ 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
2706