2733
2734
یکی از اشناهامون میگفت شب عید تو اکثر کشورها همه چی ارزون میشه تا مردمش همگی یجور باشن یجور شادی کنن..چ غنی چ ندار شاد باشن اما تو ایران شب عید هرکی رو میبینم دلش غمناک..ناراحت.از گرونی میناله .از اینکه نمیتونه خرید خوب کنه ناراحته.بعضی اقایون شرمنده زن و بچشونن.زنان بی سرپرست شرمنده بچشونن..... دلم خیلی میگیره .دوست دارم شب عید همگی شاد باشن اما چرا ..همیشه شب عید اکثر مردم به پیسی میخورن
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نمیگم محتاج واقعی تو جامعه نیست اما خیلی هامون هم که میگیم نداریم و نمیشه خرید کرد واسه اینه که پولمونو صرف خرید چیزایی میکنیم که واقعا ضروری نیست
خدایا دوستت دارم برای همههههههههههههههههه چیز شکرت        تاریخ عضویتم رو ....
سیما جان گرونیه عزیزم پسر من هیچ لباسی هم خونه هم بیرون ک اندازه ش باش بنداشت منم الان خرید کردم براش که برای عیدش باشه 4 دست لباس توخونه وبیرون با شلوارشون ها و یه کفش و دوتا شلوار لی شده تقریبا فکرکنم 150 تومن. انصافه؟ تازه من جاهای قیمت و جنس مناسب میشناسم ازونجاها خریدیم حالا وای بحال خونواده ای که نداره و چند تا بچه داره
سیما چند درصد مردم اینجوری هستن که شما میگید؟ بخدا میرم بیرون دلم میگیره مخصوصا دلم واسه مردا میسوزه اصلا یه حس بدی دارم مردامون واقعا زیر بار اینهمه ظلم و فشار اقتصادی و بی عدالتی داغون شدن خدا باعث و بانیشو لعنت کنه اونایی که زمینه رو برای گرانی و فساد اقتصادی فراهم کردن اونایی که خون مردمو تو شیشه کردن
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
مصرف گرایی هم بیشتر برای مرفهین جامعه س صحبت از کسانیه که ندارن تو تهیه ملزومات زندگی موندن این رسم خرید دم عید هم همیشه بوده پدر و مادر واسه خودشون هم نخوان خرید کنن چقدر میتونن دل بچشونو بشکنن و اشکشونو ببینن
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2706