2733
2739
من سه روز قبل از پریود آزمایش بتا دادم البته چون دیر وقت بود منشی خودش کنترلها و نتیجه رو اعلام کرد زیر یک بود و گفت باردار نیستی امروز و فردا باید پریود بشم و دردای پریودی رو هم دارم ولی ته دلم یه چیزی میگه شاید نتیجه اشتباه بوده ممکنه با این عدد بتا بعد از ده روز از نزدیکی کسی باردار باشه؟
با اجازه صاحب تاپیک..... ممنون میشم به تاپیکم سر بزنید فرصتم خیلی کمه........ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1080851&PageNumber=1
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مریم جون منم مثل تو هستم.زود رفتم.یکشنبه رفتم,وقت پریودم..ولی الان سه زوروزه عقب انداختم.هفته دیگه دوباره برو.منم میرم.ایشالا به حف حضرت زهرا,مامان شدیم هر دومون
خدایا بازم شکرررر.هیچ وقت ناشکر نشم...
Park roz khrli dard dash tam dg motmaen bod am peryod am dioram bade Komi peyade Ravi dg goftam kar az kar gozashte fek mikardam Alan beers am khone bayad pad Ahvaz ok am dar Hali ke kolas chand grater ghahvei bod Alabama vajanam khoshke nemidonam lake gable peryod bod ya lane gozini ablate man dioram va pair roz bayad peri mishodam 9
امروز از درد شدید کمر رفتم دکتر اونجا برام بی بی گذاشت مثبت شد ولی با خظ خیلی کمرنگ بعد سونو که تو سونو دید دیواره رحم ضخیم شده و بعد آزمایش بتای تیت که عددش 90 بود ولی گفت پایینه هفته بعد دوباره آزمایش بده
2706