2737
2739
عنوان

مرتب چیدن لباسهاو وسایل درون کمد

4830 بازدید | 30 پست
سلام دوستای گلم من یه مشکلی دارم که فکر میکنم بیشترمون درگیرش هستیم.اونم مرتب و منظم نگه داشتن کمدهامونه بیاین ایده هامون رو اینجا به اشتراک بزاریم تا همه استفاده کنن
میشه ازتون بپرسم روسری هاتون رو چطوری چیدین یا آویزون کردین که چروک نشن و خیلی راحت بشه هروقت بخواین ازشون استفاده کنین؟ من یه عالمه روسری دارم که هر جور تا شون میکنم باید موقع استفاده اتو بزنم یا گاهی نمیتونم روسری که دادم رو پیدا کنم میشه کمکم کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هم لباسهایی خونگی همسرم رو لوله میکنم و توی کشو میچینم و چروک هم نمیشه . اما تیشرت های خودم رو زمانی که شسته میشن از چوب لباسی اویزون میکنم و وقتی هم که خشک شد از کمد اویزون میکنم اصلا چروک نمیشه
من روسری و لباس های منزل خودم وشوهرم و چادرهامو لوله کردم گذاشتم داخل کشو خیلی مرتب شده
بعضیا فک میکنن راهنمای ماشینشون عصای موساس !
راهنما رو که زدن دیگه میپیچن ،
وظیفه بقیه هم اینه که شکافته بشن ..! [smiley]s/sm_53.gif[/smiley][smiley]s/sm_39.gif[/smiley][smiley]s/sm03.gif[/smiley]
2738
عروس پاییزآنلاین پست ها : 234 عضویت:1392/8/5 1393/12/13 - 4:57 عصرگزارش پست نامناسب لینک مستقیمارسال ایمیل دوست خوبم این که لباس ها رو همونجوری نم دار آویزون کنیم تا خشک بشن ایده خیلی خوبیه.حتما امیتحان میکنم عروس پاییز زمانی که لباس ها رو از ماشین در میاری حسابی تکونشون بده تا چروک هاش صاف بشه و بعد خیلی مرتب از چوب لباسی آویزونش کن این جوری حتی اگر هم بخواهی بهشون اطو بزنی مدت زمان کمتری احتیاج داره تا صاف بشه
واسه لباس تو خونه ای خودم و همسرم که کاور گرفتم و تا میکنم میچینم توش واسه لباس زیر ها جدا میچینم تو کشوهای دلاور واسه روسری از این چوب لباسی طبقه ای ها گرفتم اگه زیاد شلوغش نکنی بهم نمیریزه واسه کشوها هم با طلق یا کارتون میشه جداسازی کنی و چیزای خورده ریز رو بچینی یا میشه از جعبه های سوهان یا امثال اون واسه وسایل ریزه استفاده کرد بقیه لباسها هم که اویز میشه
خونه ما کمد نداره همه لباس ها آویزون یه چوب رختی سرتاسری توی یکی از اتاق ها هست البته شرایط اجاره خونه با کمد اینجا خیلی با ایران فرق داره فکر میکنم برای کشو ها از جعبه های که وسایل جدا میکنه و جدول بندی هست استفاده کنی خیلی خوبه برای روسری هم آویز طبقاتی هست گلم
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2706