2733
2739
عزیزم اینا تمامشون تو کلاساشون طرف رو به یه جایی می رسونند که از دین و......... میاد بیرون البته به زبون خودشون یکی از فامیلامون همین کلاسها رو میره البته کسانی که میرن خودشون زمینشو دارن ببخشید ولی اکثرا بی بند و بارن نامحرم و محرم براشون مهم نیست و خیلی چیزای دیگه تمام کارای ما رو مسخره میکنه حتی چیزای ابتدایی یه مسلمون تمامشونم حرفاشون یکیه کسانی که این کلاسها رو میرن خدا لعنت کنه سر دستشون که طاهریه
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ادم تو این کلاسا وسواسی وروانی میشه همه اش بهشون میگن جن بهتون نفوذ کرده هههههه اصلا طرفشم نرو
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
کلی مستند درباره اش ساختن که چه چیزه بیخودیه فکر کنم تو اینترنتم بتونی مستنداش رو پیدا کنی
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
من یه ترم رفتم آشغال بودددددددددددددددد
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2738
من فیلم این پاکسازیا رو دیدم فکرشم میکنم سرم درد میگیره چطور با اعتقادات مردم بازی میکننن
همشون هم چهار تاجمله از قران به نفع خودشون حفظ کردن و هی به بقیه هم میگن مثلا لا اکراه فی الدین به نظر من همه چیزایی که میگن دروغه انگار یه دین جدیدبی دینی درست کردند دیگه
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2706