2703
2553
من تو شکمم البته بیشت تو پهلوم احساس تکون میکنم با توجه به اینکه تو هفته شش هستم عمرا اگه جنین باشه الان چند روزه این طور شدم .ولی از دیروز تکونا بیشتر شده یکم.عین حرکت جنینه هااااا میاد تو پهلوو چپ بعضی وقتا شکم . به نظرتون چیه؟ درد نداره اصلااااا
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخخ بهانه جون سایت میپره منم میپرم واسه هین دیر شد اولین پستم
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
2720
2714
نه کیستو فک نکنم چون هم پریم منظم بود و هم زود باردار شدم. مرسی بچه ها اخه وقتی ادم جنینو تو پهلو حس میکنه که رحم بزرگ شده و اومده بالا.این فسقلی الان اندازه لوبیاس اونم تو رحمه گاهی میگم نکنه باردار بودم ماهه قبلم و پریود شدم خخخخ
راجب انقباض رجم مطلبای خوبی نخوندم ینی انگار خطرناکه.ولی نوشته بود درد داره من اصلا درد رحم ندارم.خیلیا علائم دلدرد دارن تو بارداری ولی من به هیچ وجه تاحالا نداشتم گاهی شک میکنم که باردارم
2706