2737
2734
عنوان

دخملم اسم نداره!

1291 بازدید | 49 پست
سلام دوستان من همیشه وسواس زیادی روی اسم داشتم و الان گیر افتادم. خواهشا اسم با مشخصات زیر ارائه بدید!!! خخخخ ترجیحا به الف ختم نشه معنی اسم و جنسیت درش کاملا مشخص باشه. اسمی باشه که کاملا دخترونه باشه و لطافت به همراه داشته باشه! ممنون از لطفتون.
واقعا مامان شدم!!! [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نفر به من پیشنهاد داره که اسم دختر خوبه روش ناز باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
شهرزاد داریم توی اقوام. اسم پریا رو با اینکه به الف ختم می شد دوست می داشتم که تازگی یکی دیگه از اقواممون که دوقلو به دنیا آوردن گذاشتن پریا و پرنیان!!
واقعا مامان شدم!!! [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
پریناز اسم دخترمه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
پریناز اسم دخترمه
2738
2706