2733
2734
چند وقتی تو همه شهرها جلو آموزش و پرورش شلوغه و معلمها اعتراض دارند.به نظر شما چیه آیا واقعا حقشونه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اره بخدا وضع خیلی خرابه.من مهر میرم مدرسه ان شالله ولی خب اونایی ک سابقه زیاد دارن خیلی کم میگیرن.البته وضعیت همه اینجوریه شوهرم نداجا هستن با اینکه افسره ولی حقوق کمه دو تومن میگیره فقط ک پونصد فقط بیمه و..... درمیره حالا فک کن.ولی خب حق اعتراض نیست براشون.
اینکه تو جامعه بی عدالتی هست دلیل نمیشه که اونا از حقشون بگذرن. من که فکر می کنم کار درستی می کنن. اگر جامعه مهندسیه کشور هم کمی به دنبال حق و حقوقش بود الان وضعیت عمرانی کشور به این روز نمی افتاد و حقوق این قشر 6 یا 7 ماه عقب نمی افتاد. حق گرفتنیه
درضمن حقوقشونم خیلی باتاخیرپرداخت میشه واخرهرسال کلی ازحقوق ومزایاشونو قطع میکنن بنظر من بهشون ظلم میشه ما درحد بخور نمیر داریم زندگی میکنیم
اگرتیغ عالم بجنبدزجای/نبرد رگی تانخواهدخدایی
اگه هر معلمی با توجه به لیاقت و سواد و شایستگیش حقوق می گرفت خیلی خوب میشد من میشناسم طرف هیچ نمیدونه بچه مردمم و بی سواد بار میاره چرا باید اندازه یک معلم با دانش باسواد بگیره؟
ممک جون بنظرت سروکله زدن با بچه ها و هرکدوم ازیه شخصیت خیلی هنر کمیه؟اینجورام نیست حقوقشون اونقدری نیشت که تعطیلاتشونو اروم باشن باید دنبال کاردیگه ای باشن تا به خرج برسن
اگرتیغ عالم بجنبدزجای/نبرد رگی تانخواهدخدایی
2706