2703
2553
سلام دوستان. مرسی که اومدین. می خوام یه کم اولش غر بزنم! امروز هفت ماهم تموم میشه. چند روزه سرماخوردم و داغونم. شبا نمیتونم بخوابم. لگنم وحشتناک درد میکنه. نمیتونم راحت راه برم. همش بی انرژی و خسته ام جونم داره درمیاد. نمیتونم راحت بشینم یا پاشم. میخوام بلند شم باید یه دستگیره پیدا کنم یا شوهرم دستمو بگیر. یه جوراب نمیتونم پام کنم یه شلوار نمیتونم از پام درآرم. یادم نمیاد دفعه آخری که یه غذای گرم جلوی شوهر بیچاره ام گذاشتم کی بود! کسی هم ندارم کمکم باشه همین شوهرم هست که خیلی خوب و مهربونه خیلی کمک میکنه خدا رو شکر. ولی واقعاً خسته شدم. تازه شنیدم این دو ماه آخر همه ی اینا بدتر هم میشه. همین که شب نمیتونی بخوابی و روز خسته و بی انرژی هستی و تنگی نفس داری... تروخدا بهم بگید بعد از زایمان و نقاهتش دوباره خوب و سالم و پرانرژی میشم؟ دوباره میتونم از پس خودم و زندگیم بربیام؟ میتونم یه نوزاد رو جمع کنم و از بزرگ کردنش لذت ببرم؟ یا همه اش مثل الان از سر وظیفه ست؟ میدونم الان باز هورمونام قاطی کردن و نمیخوام ناشکری کنم. خودم خواستم و با تمام وجود خوشحالم. اما واقعاً خسته ام و دارم به این نتیجه میرسم بارداری چیز مزخرفیه...
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
سلام من نه ورم داشتم نه اضافه وزن ولی واقعا نمیتونستم خودمو تکون بدم حتما باید شوهرم دستم و میگرفت ...البته من همیشه کم خونی داشتم و هموگلبینم از 10 بالاتر نرفت ! واسه همین همیشه خسته بودم و خوابالو ولی در جواب همه اینها باید بگم اره ...انقدر از بودن نی نی انرژی میگیری که شبهای اول واقعا خوابت نمیبره ...ما که دوتایی شبهای اول نی نی میخوابید تا ساعت 3 بیدار بودیم و فقط نگاش میکردیم خل شده بودیم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
برای خودت سبزیجات بگیر خیلی خوبه ...یا اگه سخته برات درست کردن اماده بگیر ولی حتما هر روز سبزی بخوز خیلی بهت انرژی میده
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خودت سبزیجات بگیر خیلی خوبه ...یا اگه سخته برات درست کردن اماده بگیر ولی حتما هر روز سبزی بخوز خیلی بهت انرژی میده
2456
تموم میشه یه کوچولوی شیطون تپلنی میاد کنارت نمی زاره هیچ کاری کنی هیچ جا بری از هیچی سر در بیاری یه غذا بخوری از یه مهممونی چیزی بفهمی یه خونه تمیز و مرتب داشته باشی یه وسیله سالم داشته باشی الان که روزای خوبته
 گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
حاملگی خیلی مزخرفه اما کلا ادم وقتی تگ شرایط جدید قرار میگیره یکم سختشه بچه هم ک میاد تا 3 ماه تو یه شرایط خاص هستی و کم کم عادت میکنی
برهرکسی ک مینگرم.در شکایت ااست در حیرتم ک گردش گردون بکام کیست
نوشین منم همین کارو میکردم دو روز اول واقعا نخوابیدم اما شب سوم از خستگی بیهوش شدم ولی نگاه کردن به نی نی از همه چی لذت بخش تره خدا نصیب همه بکنه الهی
 گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
من که کلا از حاملگی لذت نبردم مخصوصا 2 ماه اخر رو که خونه مادرم بودم خیلی سخت بهم گذشت همش زحمت دادم به مامانم ...لباس راحت هم نمیتونستم بپوشم دیگه حساب کنید !
2714
اگه میتونی هر روز برای خودت چهار مغز بگیر در حد یه مشت هم بتونی هر روز بخوری خیلی بهت انرژی میده ...دختر من خدا رو شکر الان خیلی عالیه من فکر میکنم تاثیرات همون چهارمغزه اخه من سرکار میرفتم و هر 5شنبه برای کل هفته میخریدم ...مخصوصا بادام که معجزه میکنه هر روز 14 تا بخور
الان از یه جدول کنار خیابون میخوام رد شم عزا میگیرم... نی نی که بیاد البته از داشتنش خیلی خوشحالم. ولی میخوام بدونم واقعاً اون انرژی قبلم که همچو آهو میپریدم از سر جو... برمیگرده؟ میترسم تا آخر عمر همینجوری بمونم!
وای هیواجان نگو... روزی یه مشت قرص های جورواجور میخورم. آهن و کلسیم هم میخورم. دکترم گفت پریناتال نمیخواد همون مولتی ویتامین معمولی رو بخور. چهارمغز؟ گردو رو روزی چندتا میخورم. بادام هم که گفتی. دوتای دیگه اش چیه؟
2706