2726
باورتون میشه امروز که تویه سوپر مارک اون اقا بهم گفت" بفرمایین عزیزم "من چه ذوقی کردم یا در جوابم میگفت "جانم "من تو دلم میگفتم کاش شوهرم این بود یا پدرم...شما همسراتون احساسی هستن یا خشک؟راضی هستین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب دلیل نمیشه دو نفر عینا ب لحاظ احساسی ی جور باشن...ولی من فکر کنم شما خیلی تفاوت زیادی دارید؟ چرا باهاش در این باره صحبت نمیکنید؟محبت ب همسر ی بحث جداس ب نظرم..لازم ...چیز عجیبی نیست ک بخواد بگه مسخرس و...با اون احساسی ک میگه فرق داره
...
هر چیز احساسی براش مسخرس. چون خانوادش هیچوقت بهش اجازه ندادن احساسش رو بروز بده.جریت ابراز احساسات نداشتن. به نظر من که اینجوره. باید کم کم عوضش کنی و بی دریغ بهش محبت کنی
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹
میگم که تو بهش محبت کن،غافلگیرش کن و ذوق کن. بچگونه باهاش حرف بزن بعضی وقتا البته خیلی کم که عادت نکنه. احترامش رو همیشه نگه دار چون احترام و محبت اساس زندگین. بوسش کن بغلش کن. کم کم اونم یهش باز میشه
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹
شما چجوری باهاش حرف میزنی؟ شوهر من همیشه در جواب میگغت بله. من انقدر جان تحویلش دادم حالا یاد گرفته اونم میگه جان. غیر مستقیم یادش بده شاید جواب داد
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
وای تروخدا اینو نگو یک بار شروع کردم لوس حرف زدن برگشت گفت یک صداتو بشنوه فکر میکنه دوتا دیوانه اینجا زندگی میکنن...یا بغلش که میکنم یا چیزه دیگه میوفته نه محبت...
2706