2737
2734
عنوان

همسایه آزاری!!! لطفا راهکار بدید

3919 بازدید | 62 پست
واحد روبرویی ما دوقلو داره، دوقلوهاش خیلی پر سروصدا هستند و دوحالت داره یا دارن جیغ میزنن یا دارن گریه میکنن. حدود سه سال. البته من نمیتونم به این مورد ایراد بگیرم چون بچه هستند و نمیشه کاری کرد.
مشکل اینه که اینا شبا ساعت یک و دو شب میخوابن بعد ظهر ساعت یازده از حواب بیدار میشن ساعت سه ناهار میخورن وقتی من بعدازظهر میخوام بخوابم در حال جیغ و دادن. ساعت دو نیم در و باز میکنن شروع میکنن به داد زدن بابایی کجایی بابابیا دیگه انگار نه انگار سر ظهره همسایه ها شاید خواب باشن. این اتفاق برای ورود تمام مهمانها که هر روز یکی از خاله ها میاد هم اتفاق میوفته ده دقیقه زودتر در را باز میکنن و برای اومدن خاله جون جیغ و داد میکنن
یا مثلا دیشب سی دی جشن تولد بچه ها را گذاشته بودن اونقدر صداش زیاد بود که من سر درد گرفتم نمیدونم واقعا خودشون چطور این صدا را تحمل میکنن، آیفونشون خرابه ظاهرا کلید در ورودی را هم نداره خانومه میره بیرون بعد بر میگرده زنگ ما را میزنه خیلی بد موقعه مثلا ساعت سه در را بزنم آیفون را جواب میدم نه سلام میکنه نه تشکر میگه لطفا در را بزنید انگار من در بازکن خانوم هستم خسته شدم از دستشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همسایه آپارتمان کناری از دست سر و صدای اینا اومده اعتراض کرده بعد من بیجاره رعایت میکنم چیزی نمیگم به همسرم میگم اینجا را بفروشیم بریم خسته شدم از دستشون میگه آخه اینکه راه حل نشد، آخه تذکر هم بدم میدونم فایده نداره اگه خودش شعور داشت که این کارا را نمیکرد
2731
چند روز پیش یه ربع برون خونه یعنی بین خونه ما و خودشون جیغ و داد میکردن که رژ لب میخوان خوب یا براشون رژ لب بزن ساکت بشن یا زودت ببرشوت بیرون، آخه همسایه ها چه گناهی دارن که صدای جیغ بچه هاتو تحمل کنن
2738
همسرم هم همینو میگه ، میگه وقتی میبیمیش چرا در را باز میکنی؟ یه باز باز نکردم اونقدر زنگ زد که من از رو رفتم با عصابنیت گفتم بله پررو میگه در را باز کن دوباره فرداش هم زنگ زد
اینجور که شما میگی معلومه سطح فرهنگش خیلی خیلی پایینه فکر نمیکنم با تذکر هم درست بشه
خدمت و محبت این دو لذت شریف را، آفریدگار مهر، گوهر نهاد آدمی شناخته ست رهروی شنید و گفت: کار عاشقان پاک باخته ست. گفتم ای رفیق راه، یک نگاه مهربان که از تو ساخته ست...
ما هم همسایه مون بچه هاش تو را ه پله ها جیغ می زدن ،شوهرم رفت به مامانشون گفت ما میخوایم استراحت کنیم بچه تون آروم کنین خانم گفتن:چه کار کنم بچه ان شوهرم گفت اونا بچن شما که بزرگین،بچه رو آروم کن،آپارتمان اینجا باید فرهنگشم باشه خلاصه خانمه دیگه خودش رو جمع کرد
استجابت نزدیک است...................پر انرژی پیش به سوی آرزوها
2706