2733
2734
چند نفر بهم گفتن برا بچه دار شدت ختم صلوات بگیر ولی نمیدونم باید چیکار کنم؟
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
مدت سیزده روز هر روز یکهزار مرتبه در وقت معین با تسبیح تربت بهتر است هر روز به روح یکى از چهارده معصوم صلوات بفرستد اول به روح پیغمبر اکرم صلى اللّه علیه و آله ، دوم فاطمه زهرا سلام اللّه علیها، سوم على علیه السلام تا روز سیزدهم بر امام حسن عسکرى علیه السلام و بعد رو به قبله تسبیح را آویزان نموده و هر وقت حاجتش برآورده شد هزار مرتبه صلوات به روح مقدس امام زمان مى فرستد و قدرت خدا را مشاهده کند. منبع : کتاب گنج های معنوی
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نذر 124 هزار صلوات یکی از اون نذرهای خیلی خیلی مجربه که هرکسی انجامش بده حاجات زیادی و میگیره ... این نذر چندتا شرط داره ! 1 - حتما صلواتهارو با وعجل فرجهم بفرستید! (تمامش و!) 2 - فقط خودتون بفرستید و توی فرستادنش از کسی کمک نگیرید! 3 - هرروز صلوات و بفرستید و هیچ روزی قطعش نکنید تا تموم بشه , حتی اگر روزی 5 تا بتونید بفرستید ایرادی نداره اما نباید وسطش قطع کنید و حتی یک روز فاصله بندازید! نیت اولتون ظهور امام زمان (عج) باشه تا زودتر به حاجاتتون برسید ان شالله ... توضیحات : سوگل سادات
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2731