2410
2553
سوالی بود برام آخه اینجا خانم ها زیاد هستن و میدونن به عنوان یه تحقیق من خودم یه جنس مذکر هستم و نظر خودم آقایون وفاداری بیشتری دارن ممنون میشم هر کسی نظر خودشو بذاره...
water element..007

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اقای کامران بهتره 1سر به تاپیکهای خیانت همین سایت بزنید ببینید امار خیانت مردها رو تو خوده همین سایت.و اینکه بارها تو برنامه های مختلف زن وفادار به مرد رو اوردن و نشون دادن یا اینهمه زنهایی که شوهراشون مریض یا جانباز یا قطع عضو شدن و زنهاشون موندن کنارشون.اما مردها زنش سالم کنارش داره زندگی میکنه میره با 4نفر دیگه...........................
زندگی زیباست چشمی باز کن  
2714
اصلا کی میدونه که اون احسان ماه عسل خیانت نکرده و نخواهد کرد ؟ مگه بپا گذاشتیم براش؟ یا زنش که نمیتونه از جاش تکون بخوره از کجا مطمین که خیانت نمیکنه شاید در کنار عشق ب زنش 4تا دیگه هم داره..... اگه مرده صد در صد اونم خیانت تو کارش هست مطمین باشید
زندگی زیباست چشمی باز کن  
در کل زنان ایرانی نسبت به زنان اروپایی باوفاترن مردان ایرانی که در خارج زندگی میکنن بیشترشون دوست دارن بیان ایران با زن ایرانی ازدواج کنن در خارج اقامت کنن چون میدانند زنان ایرانی سازگارترن وفاداریشون بیشترها البته بستگی به ذات آدمها و تربیت خانوادگی داره
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان