2733
2734
عنوان

سلام مامانا شیر خوردن نی نی

309 بازدید | 11 پست
نینی من 5 روزه است زردی داره که دکترا گقتن خطرناک نیست ولی شبا بیداره و شیر خوب میخوره ولی روزا اکثرا خوابه وکلا هم کم جیش میکنه ؟تجربتون رو بگین لطفا.میام میخونم مرسی
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هستی هم راس میگی آغوز شیر اولیه مقدارش کمه اما خیلی مقویه هرچقد میخوره بهش بده همون باعث میشه زردیش بره هرچی بیشتر شیر بخوره اما مستقیم به خودش دارویی ندی فقط شیر
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
2731
مرسی بچه ها خیلی اروم شدم هستی جان نیلو جان من برم پیش نی نی
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
پریزاده جان اگه ادرارش کمه یعنی شیرت کمه و نینی چیز زیادی از شیر عایدش نمیشه واسه همین ممکنه بیحال بشه و بخوابه تو رو خدا نسبت به این مساله بیخیال نباش منم همین مشکل و با دخترم داشتم همه میگفتن بچه زیاد میخوابه، مگه معده بچه چقدره کم شیر میخوره و ازین حرفا بچم از بی غذایی بیحال میشد نگو شیرم کم بود سر ماه ک بردمش دکتر کلی دعوا کرد گفت این بچه اصلا وزن نگرفته حداقل تو یکماه باید یک کیلو اضافه میکرد، دکتر گفت ادرارش نشون میده شیر کافی خورده یا نه ماه اول ماه رشد بچه اس اگه مغزش رشد نکنه دور از جون مشکل پیدا میکنه امیدوارم بیای و بخونی دوست ندارم تجربه بد منو کسی تکرار کنه واقعا عذاب وجدان دارم که به حرف دیگران گوش داذم و اجازه دادم دخترم عذاب بکشه
2738