2737
2739
عنوان

تو رو خدا یه لحظه بیاین....

596 بازدید | 29 پست
سلام دوستان من الان هفته 6بارداری هستم آز خون دادم anti tpo خیلی بالا بود 518 . بهترین حالتش زیر 40 هست. بقیه t4 t3 tsh همه نرمال بود... تو سایتای پزشکی گفته بود احتمال سقط , بیماری خود ایمنی ms وجود داره تو رو خدا کسی هست کمکم کنه؟؟
خدایا درود فرست بر زیباترین-مهربانترین و دوست داشتنی ترین بانوی جهان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
من تو هفته 5 آز تیروزیئد دادم کم کار بود آزم ..حتما برو دکتر غدد چون دکتر زنان بعضیا تشخیصشون درست نیست ..و این مهمه تو این شرایط ..دکتر زنانه من شیاف پروژسترون داد بابته سقط نشدن ...و با مصرف یکماه قرص خوب شد ولی هر ماه چک میکنم آز رو و فعلا به قرصم ادامه میدم
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
دکتر زنان تا حالا خیلی رفته بودم اما هیچ کدوم تا حالا این آز و نداده بود... شکه شدم فک نمیکردم مهم باشه تا اینکه دیدم خیلی هم تو سقط موثره...
خدایا درود فرست بر زیباترین-مهربانترین و دوست داشتنی ترین بانوی جهان...
منم دکتر زنانم قبلی خیلی کشش داد ..و دقیقا همزمان با بارداریم متوجه شدم ...جالبه دکتر زنانه قبلیم میگفت آزت مشکل نداره ...ولی دکتر جدیدم گفت کم کاری داری و محض احتیاط منو به غدد هم معرفی کرد
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
2706