2703
2553
خاله های عزیز امروز محمدرضای من 2 سالش میشه میشه تشریف بیارین تو وبلاگش و تو قسمت نظراتش تولدشو تبریک بگین ممنوووووووووووووووووون ایشالله جبران کنم تولد نی نی های گلتون
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام مامان رادمهر جون بسلامتی پیشاپیش تولد پسر گل شما هم مباااااااااااارک
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم
دوستای مهربونم میشه تو قسمت نظرات خود وبلاگ نظر بدین میخوام تبریک تولدش آمارش بره بالا ممنون
چه لطیف است حس آغازی دوباره،و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس و چه اندازه عجیب است، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است امروز...روز میلاد... روز تو!روزی که تو آغاز شدی! تولدت مبارک اونجا نشد کامنت بذارم....ثبت نمیکنه هر چی میزنم اینجا یه کادو براش میذارم آپلود عکس
لباس زیر میخوایی؟روی لینک کلیک کن [smiley]s/sm83.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm64.gif[/smiley] http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1346860
2714
تولدش مبارک ایشالا زیر سایه امام زمان همیشه صالح و سالم باشه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2706