2726
سلام، الان دو سه سریه که سونوگرافی سن بارداری دخترمو بیشتر از سن بارداری بر اساس پریود نشون میده الان سونوگرافی بودم من امروز ٣٤ هفته تمام دارم منتها سونو سن بارداریمو ٣٧ هفته تمام نشون داد و وزن دخترمو ٢٩٠٠ کسی بوده شرایط منو داشته باشه؟؟؟ اونوقت زایمانتون بر اساس تاریخ سونو بوده یا نه بر اساس تاریخ پریود؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راحیل جون اونا با سونو بهت تاریخ زایمان میدن چون دقیقتر هستش اگه 37 هفته زده اونا بر اون اساس بهت تاریخ میدن عزیز دلم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2728
ولی عزیزم دکترت خودش میدونه زمان دقیقو بهت تاریخ زایمان میده ولی هیچ موقع هیچ بچه ای سر اون تاریخ به دنیا نمیاد ممکنه دیرتر بشه یا ممکنه زودتر بشه
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
جثه ش بزرگه شاید اندامای داخلیش رسیده نباشن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بچه ات درشته هفته های بالا طبیعیه منم اینجوری بودم تا چهل هفته صبر کردم رفتم برای طبیعی نتونستم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من دکترن طبق سونوی ان تی تاریخ داد 39+4 طبق پری بود، چهل طبق nt که رفتم اینداکشن، بعد سزارین
بچه من موقع زایمان 4200 بود
2706