2737
2734
سلام.بیست وپنج هفته باردهرم.اتفاقی فهمیدم که دهنه رحمم یه سانت باز شده و کیسه آب پایین اومده.الان استراحت مطلقم.کسی تجربشو داره راهنماییم کنه که آیا میتونم بچمو نگه دارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش چیزی نمیشه استراحته مطلقی دیگه دو هفته رو هم بگذرونی دیگه خیالت راحت میشه بچه میمونه ه چیزی ام بشه که چیزی نمیشه خیالت راحت
خدایا در اوج ناامیدی بهم امید بخشیدی هزاران بار شکرت شکرت.......
سلام من سال 92 یک سانت باز شده بود و درد داشتم رفتم بیمارستان برا معاینه بستری کردن اتاق زایش و برا ده روز بستری شدم بیمارستا ن بعد اون یک ماه استراحت مطلق شدم ودر نهایت پسره گلم 37هفته و اندی دنیا اومدم سزارین
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
2738
استراحت مطلق با یه عالمه آنتی بیوتیک و پروژسترون و مسکن.دو هفته دیگه هم باید. نورتون بزنم که اگه زایمان زودرس شد بچه ریه اش کامل بشه.دکترم گفت به شانست بستگی داره
نه عزیزم خدا بچتو نگه میداره خیالت راحت خیلی ها هم بعد از 25 هفته زایمان کردن بچه رفت تو دستگاه تا چند وقت بعد صحیح و سلامت بود میدونم نگرانی داره سخته ولی جز توکل بر خدا کاری نمیشه کرد واقعا
خدایا در اوج ناامیدی بهم امید بخشیدی هزاران بار شکرت شکرت.......
2706