2737
2734
عنوان

پیش دبستان تلاش مرزداران

542 بازدید | 7 پست
سلام ..میخاستم بدونم کسی هست پسرش پیش دبستان تلاش تو مرزداران بره ؟ همینطوری که رفتم از مادرها سوال کردم کلا راضی بودن..دبستانش هم راضی هستن ولی نظرات با هم خیلی فرق میکنه...
http://babyfilm.blogfa.com/
طراحی همه ی تم های تولد*کارت های زیبا*کلیپهای شاد*تقویم*
آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=13438
سلام.. منم بعد از کلی تحقیق و گشتن بالاخره تو تلاش ثبت نام کردم..یکی از آشناهامون دو تا پسراش از اول تلاش بودن و خیلی راضی هستن..و نکته ی مهمش اینه که به ما نزدیکه .. امیدوارم انتخاب خوبی کرده باشیم.. شما هم از مادرها میتونی سوال کنی ..هر کسی یه نظری داره ...واقعا خیلی پروسه ی سختیه این انتخاب مدرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام،شما بلاخره تلاش نوشتین پسرتونو؟

کاش میومدین از تجربیاتتون‌میگفتین

بچه ها شاد هستند؟کلا راضی هستین؟

من تلاشو پسندیدم ولی متاسفانه بخاطر کرونا نمیتونم بچه ها یا مامانارو ببینم و تحقیق کنم

سلام،شما بلاخره تلاش نوشتین پسرتونو؟ کاش میومدین از تجربیاتتون‌میگفتین بچه ها شاد هستند؟کلا راضی ه ...

سلام عزیزم شما از مدرسه تلاش راضی هستین ؟ من پسرم سال دیگه پیش دبستانی میره

بین دبستان تلاش و هشترودی کدوم از نظر درسی بهتره؟

سلام خانمای محترم ، وقتتون بخیر ، اگر یه زمانی نیاز به قالیشویی در غرب تهران داشتین میتونین از خدمات این مجموعه استفاده کنین ، مجوز اتحادیه دارند و اینکه ۱۵ ساله که کارشون همیشه ، توی مناطقی مثل قالیشویی جیحون ، قالیشویی ستارخان ، قالیشویی مرزداران ، قالیشویی گیشا ، قالیشویی شهران ، قالیشویی پونک ، قالیشویی باغ فیض ، کلا غرب تهران فعالیت می کنند ، من لینک های مجزاشون رو خدمتتون میزارم اگر نیازی بود یا توی این محله ها تشریف داشتین میتونین از خدماتشون توی غرب تهران استفاده کنین . ببخشین وقتتون رو گرفتم .

2738