2726
دوستم سه شنبه هفته پیش بتاش ۲۱۶ بوده چهارشنبه این هفته لک دید رفت سونو.. ساکش دیده نشد.. دیروز دوباره آز داد بتاش ۸۰۰ بود درحالیکه باید حداقل ۱۶۰۰ میشد بعد از ۹ روز. گفتن احتمال خارج رحمی داره.. ولی هنوز که تو لوله هاش چیزی دیده نشده فقط تو رحمش توده هایی دیده شده.. بنظر خودم نی نیش نمیمونه ولی خیلی ناراحتم براش.. میگم شاید رشدش بهتر شه.. امکانش هست؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم برای من بعد از چند تا ازمایش بتام روند کاهشی داشت دکتر أولم گفت باید سقطش کنی رفتم پیش دکتر مرصوصی که دستگاهاش خیلی پیشرفته است اون بهم دو هفته استراحت مطلق داد بعدش که رفتم گفت همه چی نرماله در ضمن من هم لک بینی داشتم
من که اولین آزمایشم بعد 1 روز تاخیر 75بود که دکترم گفت باید دوباره آز بدی و 2 روز بعدش آز دادم بالای 250 بود به نظر من بتاش خیلی خوب رفته بالا الان من تازه وارد ماه 8 شدم به بتا نیست اگه لک بینی داری من خیلی ها رو شنیدم اوایل بارداریشون لکه بینی دارن ولی بچه هاشون حالشون خوبه ان شالله نی نی اش سالم باشه
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش