2703
2553
عنوان

به دادم برسید دوستان

475 بازدید | 12 پست
سلام دوستان پسرم از سه ماهگی ریفلاکس شدید داره و بشدت پس میاره الان یک سالشه با مصرف راینیتیدین کمی بهتر شد اما باز یدفه استفراغش شدت گرفته دو هفتس طوریکه هر چی بخوره جهشی بالا میاره و وزن نمیگیره دیگه نمیدونم باید چکار کنم دکتر هم زیاد بردمش اما بهتر نمیشه و با اینکه راینیتیدین میخوره پس میاره حتی شربت انداستسترون هم اثر نکرد روش.علاوه بر اینکه خیلی بدخوره و کم خونی شدید داره آهن هیچ نوع حتی آروویت رو هم نمیخوره.به دادم برسید!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بهتره دکترشو عوض کنی بگرد بهترین دکترو انتخاب کن از همینجا میتونی یه دکتر خوب پیدا کنی.
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
شیرخشک ببلاک یا بیومیل پلاس بهش بده اونم کم ودر وعده های نزدیک ب هم تووزنگیریش عالیه بعدم بعداز شیرخوردن 20دقیقه بگیرش بغل حالت عمود فوری نخابونش تا شیرش بره پایین
. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی
2714
سلام عزیزم پسر من هم ریفلاکس داره حتما ببرش پیش فوق تخصص گوارش و رژیم ریفلاکس بگیر بهش مرکبات شامل پرتقال نارنگی غذاهای ترش شیر گاو، کنسرو،کمپوت،محصولات کارخونه ای مث چیپس و پفک،نوشابه وچیزای نفاخ نده،عادتشبد که نیم ساعت قبل وتا حداقل نیم ساعت بعدو در حین غذا آب و مایعات نخوره حین خوردن غذا ی جای ثابت باشه و بعد از غذا بپر وفعالیت نداشته باشه
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
متشکرم دوستان.ممنون میشم اگر یک فوق تخصص گوارش اطفال تو مشهد بهم معرفی کنید.چون هر نوع دکتر اطفالی رو بردم فایده نداشته.شیرخشک ببلاک ای ار چی دوستانآیا برای کم خونی هم خوبه یعنی غنی شدس یا نه؟