2726
عنوان

کمک دمای بدن پسرم

432 بازدید | 11 پست
خانما چهارشنبه واکسن 4 ماهگی پسرمو زدم تا 3 ساعت پیش دمای بدنش بین 36/5 تا 37/9 بود ولی از 1 ساعت پیش اومده روی 35 چراااا آخه انقدر کم ?!!! دمای طبیعی بدنش همیشه 36/3 هست
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
خیییییلی نگرانم ساعت 5 دمای بدنش 36/6 بود ساعت 6 شد 35
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسره من همیشه بعد تب که قطع میشه اینطور میشه حتی یکبار ٣٤ شد ما زنگ زدیم اورژانس ولی قبلش من با همین روش پوست به پوست رسوندمش به ٣٦ اگر خوابه بیدارش کن و باهاش بازی کنید تو خواب دمای بدنش پایینتر میره
استامینوفن زیاد بهش دادی!!!منظورم آینه خیلی تب نداشته شما هر چهارساعت دادیش بی توجه به دماش!!!!!حالا افت کرده! ویکمم سرده شه لطفا پتو بنداز ونوازشش کن کنار بخاری بعد دماش وچک کن!البته بیرونم خیلی سرده!آفت دما باعث سرماخوردگی میشه!!!

سلام.خانومی نمیدونم دیگه میای نی نی سایت یا نه؟ اخه اخرین تاپیکت مال ۹۳ هست .. ولی هروقت اومدی ممنون مبشم جوابمو بدی....یجا خوندم نوشته بودی چندروز بعد از اقدام به بارداریت همش سردت بوده ولرز داشتی... میخواستم بدونم دمای بدنت هم پایین بوده؟ یا اینکه تب و لرز داشتی؟

اخه برام عجیبه کسی باردار باشه و سردش بشه چون میگن دمای بدن برای بارداری بالا میره موقع لقاح و لانه گزینی.... منم چندروزه اینطور شدم تو این هوای گرم ولی میگم چون همش سردمه لابد باردار نیستم.

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

وای یعنی الان بچت ۷ سالشه😁🙂

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

اولا اینطور موقعا نیاین سایت زنگ بزنین ۱۱۵ ازش مشورت بگیرین... دوما با ی پیتو بپوشونش... و کمپرس آب گرم... اگه بهش استامی۴وفن یا ایپروفن دادی طبیعیه...ممکنه هم شیر کم خورده وای بهتره حتما با ۱۱۵ تماس بگیری در صورت نیاز به کمک