2726
عنوان

نکته ای مهمی که باید بدونین!!!

600 بازدید | 9 پست
خانما لطفا یادتون باشه شوهر شما "حق" نداره برای لباس پوشیدن، درس خوندن، کار کردن خارج از منزل شما تصمیم بگیره خانما لطفا یادتون باشه شما "وظیفه" اتون کار خونه و مادری کردن نیست.... کار خونه مال مرد و زن و بچه داری مال پدر و مادر هست (غیر از یک سال اول که به خاطر شیردهی و زایمان مادر مجبوره ببیشتر با بچه اش وقت بگذاره) مرد "وظیفه" اش خرج خونه و زندگی و شما رو دادن نیست، زن و مرد هر دو باید برای ساختن یک زندگی زحمت بکشن... اگه با همسرتون به این نتیجه رسیدید و تمایل خودتون هست که یکی اتون کارهای خونه و مدیریت خونه رو داشته باشه و یکی کار بیرون قطعا تصمیم خودتونه و به خودتون مربوطه اما انتظار اینکه فقط مرد باید خرج خونه رو بده پرتوقعی بزرگیه این سه تا نکته رو یادتون باشه تا معنی زندگی قشنگ و بی توقع رو بدونین!!!!
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست
بس که گره زد به گره حوصله ها را

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه صدرا جان، خیلی ها هستن شوهر هم دارن همینجوری هم زندگی میکنن خیلی هم خوشبختن، اگه هدف توی زندگی شوهر کردنه فقط، فاتحه زندگی خونده است و متاسفم برای اونایی که شوهر کردن همه هدف و زندگی اشونه
2728
چرا مروارید جان؟ چون به نفع خانوماس؟ چرا خانوما نباید مسوولیت پذیر باشن و به بهانه کار خونه از کار بیرون و مسوولیت خرج زندگی طفره نرن؟