سلام به همگی آبجی من نزدیک به 50 روزه عمل سزارین شده بی حسی از کمر بوده زایمان دومش هم بوده از اون روز تا الان دست چپش یکم بی حسه و مورمور میکنه و لمس قبل را نداره ویتامین و چیزای مقوی هم خورده اما فرقی نکرده لطفأ کسانی که تجربه دارن راهنمایی کنن .
منم سزارین کردم ولی این جور تجربه ای نداشتم
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب شد یکی پیدا کردم مشکل منو داشته باشه من قبلنم تاپیک زدم همه گفتن به خاطر ویتامین و این جیزاست من دست راستم همش خواب میره مور مور میشه بی حس میشه قبلا خیلی بیشتر بود الان کمتر شده بچه م 7 ماهشه الان
i was a stranger in my own skin
2728
بعد رفتم دکتر بهم یه آمپول داد . اونموقع بچه شیر میدادم. بهم گفت به خاطر هورمون و این حرفاست که روی عصب های دست تاثیر میزاره بهم گفت آمپول رو میزنم به دستت که عصب ها رو باز کنه ولی گفت تا وقتی بچه شیر بدی نمی زنم منم الان بچه م دیگه شیرمون نمیخوره ولی از آمپوله میترسم نرفتم بزنم
مال من هنوز هست بعضی شبا قبلا حس میکردم دستم تو کوره ست از داغی الان این حالت بهتره اما کلن بی حسی و مورمورش بهتر نشده نمیدونم باید پیش چه دکتری بره راستش شاید به دکتر زنانش بگه بتونه معرفی کنه
خوب شد یکی پیدا کردم مشکل منو داشته باشه من قبلنم تاپیک زدم همه گفتن به خاطر ویتامین و این جیزاست من ...

منم.بچم تو.پنج ماهه دست و.پام بی حسه هنوز کی بر میگرده به.حال اول پس😢