2737
2734
بچه ها این تاپیکو زدم واسه اینکه هر وقت در مورد دکتری که میخایم بریم بیایمم اینجا با هم مشورت کنیم اول. اول تجربه خودتونو بگین و اینکه اگه راضی نیستین از یه دکتری دلیلشو هم بگین تا همه بدونن و انتخاب کنن اول تو بابل دکتر زنان عالی و خوب بعدشم دندونپزشک عالی
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
اخه زینالزارده وقتی من سقط داشتم برام دوباره ازمایش ننوشت و به اصرار خودم ماما برام نوشت و دید که ویتامین دی من خیلی پایین بود بعد گفت باردار نشو الان. خوشم نمیاد ازش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه بازم بگین از تجربه خودتون و اطرافیانتون... دندونپزشک عالی و متبحر هم بگین.... اخه دندونم رو دکتر میگه چون دوبار عصب کشی شده بار سوم مشکل میشه.میخام خیلی عالی باشه
2738
دکتر زنان تو قائمشهر من پیش دکتر مریم قلی زاده رفتم.خیلی معروف هستن .مطبشون خیلی شلوغه.نوبت دادنشون فله ای هست.همه مریضا میرن میشینن تا ایشون بیان.خیلی معطلی داره.من هنوز باردارم نمیدونم سزارینشون چجوریه.ولی دور و بری هام از کارشون خیلی راضی بودن دکتر زنان گلچهره جوادیان هم توی قائمشهر دکتر مودب و مهرربونی هستن.ولی من پیششون یه عمل کوچیکی انجام دادم ک اصلا دقت عمل نداشت.از عملم راضی نیستم.با اینکه خیلی خوش اخلاق هست دیگه ناچارا دکترم رو عوض کردم سونوگرافی دکتر سنبله سادات پیروان هم نوبت دادنشون خیلی بد و فله ای هست.خیلی خیلی هم شلوغه.ولی کارشون عالیه دندون پزشکی هم خیلی اذیت شدم.دکتر صدیقی تو ساری و دکتر هرندی تو ساری رسماً منو کشتند....تو همین قائمشهر پیش دکتر حسینی میرم.کارشون از بقیه بهتر هست.بهترین دندانپزشکی ک دیدم دکتر ادب در سمنان بودن.هم فوق العاده متشخص هم کارشون عالی.نوبت دادنشون سه چهار ماه یک باره دندانپزشک دکتر بدخشان تو قائمشهر بدترین دکتر دنیاست.کارش افتضاح
بین دکترای ساری با کلی پرس و جو فهمیدم دکترها سپیده یزدانی و پیوندی و نظری و مسلم زاده و بنافتی خوبن! منتها بعضیا میگن پیوندی دیگه نوبت نمیده و فقط نازایی کار میکنه من خودم بنافتی رو انتخاب کردم! راجب دندون پزشک سوال خودمم هست من جایی رو میخوام که بیمه نیروهای مسلح رو قبول کنن میدونید چطوری باید پیدا کنم؟
2706