2703
2553
سلام خوبین ؟ تازه همون جاری بود که دیروز امد پشت در و من دست به اب بودم درو باز نکردم و جاری هم زود رفت الان امد خونمون یکمی نشست و باهم گپ زدیم بهم گفت که مشکی پوشیده. .. جریان اصلی اینه که یک هفته پیش برادر بزرگه ی مادر شوهرم بر اثر کهولت سنی سکته ی مغزی میکنه و فوت میکنه مادر شوهرم مشکی پوشید . حالا امروز جاریم امد گفت به مادر شوهرم یه تعارف زدم گفتم مامان منم میخوام مثل شما سیاه بپوشم میگه مادر شوهرم گفت باشه و رفت برام مشکی خرید ( حالا جاری خیلی ضایع شده به گفته ی خودش انتظار داشتم بگه نه لازم نیست شما جونید و از این حرفا) جاریم گفتم منم برخلاف میلم مشکی پوشیدم . بهش گفتم لابد تا عید دیگه سیاه رو در میارید گفت نه تا 13 بدر مشکی میپوشیم. بهش گفتم منم باید تعارف بزنم گفت اره دیگه همه مون پوشیدیم تو نپوشی ناراحت میشه. همه ی جاریام از من دقیقا یک دهه بزرگتره اونا متولد 59 60 و 57 هستن من متولد 71 اینم بگم که من اصلا و ابدا از عذاداری خوشم نمیاد حتی واسه مادر بزرگم سیاه نپوشیدم . حالا سوالم اینه که به نظرتون تعارف بزنم به مادر شوهرم؟ اخه من کلی ذوق داشتم واسه عید میترسم بگه اره بپوش بعد صورتم کش بیاد .
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
تعارف نکن ولی اگه همه مشکی میپوشن ضایعه اس شما نپوشی مهمونی های طرف خانواده خودتون رو لباس عید خودت بپوش
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر زیاد نوشتم خخخخخخخخ راستی این اقاه که فوت شده میشه برادر مادر بزرگ جاریم یعنی برادر شوهرم امده دختر دختر خالشو گرفته . یعنی مادر بزرگ جاریم با مادر شوهرم خواهر هستن. خخخخخ واسه همین من دیونه شدم
2456
جاریم میگه اگه نپوشی پشت سرت حرف میزنن دقیقا منظورش مادر شوهرم و بقیه ی جاریا از جمله خودش بود خخخخخخخخخ منم گفتم مگه سر دعوای من با مادر شوهرم کم پشت سرم حرف زدن اینم روش
عزیزم آدم باید خودش دلش بخواد که برای کسی مشکی بپوشه(هیچ وقت انشالله نپوشی) تعارف زدن کار درستی نیست ولی لازم هم نیست قرمز یا رنگ های شاد جلوی مادرشوهرت بپوشی میتونی از رنگ های تیره مثل بنفش و قهوه ای و طوسی، ابی و سورمه ای استفاده کنی که اونها را هم ناراحت نکنی. ولی واقعا لازم نیست که مشکی بپوشی یا تعارف بزنی.
2714
اخه میدونین چیه ایکاش فقط لباس بود اینا وقتی عذادار میشن نه اصلاح میکنن نه موهاشونو رنگ میکنن نه ارایش میکنن حتی طلاهاشونم در میارن کلا همه چی رو تعطیل میکنن . من با ارایش زیاد مشکلی ندارم اما اصلاح رو دیگه نمیتونم کنار بیام
پس تعارف نمیزنم چون میدونم اگه تعارف کنم با کمال میل قبول میکنه. روزایی که خواستم برم خونشون مانتو مشکی میپوشم . ولی ترسم از اینه خودش بگه مثلا همه جاریات مشکی پوشیدن دستشون درد نکنه معمولا حرفاشو اینجوری میزنه .
چقدر خوبه که همتون هستیدو من مطمئنم که جاریم واسه اینکه خودشیرینی کنه این تعارف زده میگه اون جاری بزرگه از روز اول که شنید رفت سیاه پوشید گفت مامان تا یک سال با شما مشکی میپوشم . اخه معمولا مادرشوهرم که مسن هستن تا یک سال عذادار میمونن. من عجب گیر افتادم این وسط
2706