2410
2553
چند وقته تو فکر خرید ریمل دوسه در زرشکی هستم دو جا قیمت گرفتم 54 و 49 میدادن البته درب مشکی شو فقط داشتن و قراره زرشکی شو بیارن دوستم از بندر عباس گرفته 20 تومن و میفروشه 30 اما مطمعن نیستم اصلیه یا نه ؟ اختلاف قیمت بابت سودجویی فروشنده هاست یا واقعا کیفیت فرق داره ؟ قیافتا یکی بودن
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
چند وقته تو فکر خرید ریمل دوسه در زرشکی هستم دو جا قیمت گرفتم 54 و 49 میدادن البته درب مشکی شو فقط داشتن و قراره زرشکی شو بیارن دوستم از بندر عباس گرفته 20 تومن و میفروشه 30 اما مطمعن نیستم اصلیه یا نه ؟ اختلاف قیمت بابت سودجویی فروشنده هاست یا واقعا کیفیت فرق داره ؟ قیافتا یکی بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نه هنوز بنده خدا خودش که میگه از جای معتبری خریدم اما چندوقت پیش ک قشم بودم لوازم ارایشا اون سمت خیلی بنجلن
2714
اهان . ممنونّ. منتظر نظرات دیگه هم هستم چکار کنم بنظرتون ؟ و اینکه ممکنه اصلا تقلبی ش نباشه ؟ چون تقلبی معمولا مارکای معروف میزنن
2706