2733
2739
تا حالا نزاشتم تجربه ای ندارم, با جی بزارم جه روزی جه طوری خلاصه از اول تا اخرش, ممنون
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی ریشه گندم ها به یه سانت رسید، بریز تو ظرفت و یه کم بهشون آب بده( نباید آب توش بمونه که کپک بزنه) بعد دوباره همون دستمال نم داره رو بنداز روش! بزار جلوی نور
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2738
وقتی دیدی گندم ها یکی دو سانتی سبز شده میتونی دیگه دستمال رو برداری و روزی یه بار هم بهش آب بدی و آب اضافه اش رو خالی کنی. توی آفتاب نزار. چون دراز و کمرنگ میشه. میتونی تو طول روز بزاری بالکن و شبها بزاری تو خونه.
مربی زبان جون از 15 زود نیست من همیشه مامانم برام گذاشته رفتم اوردم حالا امسال فکر نکنم قبل عید بتونم برم مجبورم خودم بزارم یه چیز دیگه از کجا بفهمیم گندمش خوبه بعضیا اصلا سبز نمیشن
البته بازم میگم گندم نسبت به عدس و ماش زود سبز میشه. شاهی و خاک شیر و .... اینا هم زود سبز میشن اما من خودم هیچ خیری ازشون ندیدم!!!!
2706