2410
2553
عنوان

کوچک بودن دور شکم جنین

1177 بازدید | 5 پست
ترو قران اونایی که میدونن و بچه هاشون اینجوری بوده بگن چی شده؟میخوام ببینم نهایتش چی میشه؟؟یعنی باید زودتر سزارین بشه بره توی دستگاه یا...؟چی میشه؟نکنه ناقص باشه جواب انومالی اسکن توی هفته 18 خوب بوده الان هفته 33 بارداری ام.ولی دور شکم نی نی هفته 31 و دور سر همون هفته 33 هست اما استخوان پا هفته 32 این یعنی چی نکنه ناقص الخلفه است کسی جنینش اینجوری بوده؟؟؟؟ترو خدا بگین اخرش چی شد؟؟؟
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
من هفتهه 31 رفتم سونو بهم گفت وزن جنینت 1550 گرمه و هفته 30 رو نشون میده دو هفته دیگه باز سونو داده منم اطلاعی در این زمینه ندارم ولی دکترم گفت تا دوهفته عقب تر از سن اصلی بارداری ایرادی نداره
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاتوت جان منم همینطوری شدم،هفته ٣٤ بودم ولی دور شکم بچه رو زده بود ٣١ هفته دکترم فرستلد داپلر ولی خدارو شکر گفت مشکلی نیست فقط بچت ریزه منم متتظرم و امیدم به خداست ایشالا مشکلی نباشه ٢٤ وقت سز دارم،شما هم نگران نباش مشکلی نیست ایشالا
2720
شاتوت جان منم همینطوری شدم،هفته ٣٤ بودم ولی دور شکم بچه رو زده بود ٣١ هفته دکترم فرستلد داپلر ولی خد ...

عزیزم‌نی نی شما مشکلی نداشت بدنیا اومد؟

💚💚خدایا جز تو پناهی ندارم پسرمو بتو سپردم💚💚