2410
2553
عنوان

خیلی نکرانم لطفا کمک کنید

556 بازدید | 23 پست
سلام من هفته شسم بارداریم دیروز رفتم سونو هم قلب و جنین تشکیل شده بود ولی اومدم خونه دجار خونریزی شدم به دکترم کفتم شیاف و دوفاستون مصرف کن بهتر میشی .حالا کسی مثل من بوده خیلی نکرانم
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
من تا ماه3لکه بینی داشتم شیاف مصرف کردمونگران نباش استرس از هر چیزی بدتره
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گمونم امپول بزنی بهتر باشه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2720
2714
برو بیمارستان زنان و زایمان خوب عزیزم مشکلی نیست که بشه اینجا حلش کرد
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
منکه از سونو داخلی شدیدا میترسم
عزیزم شیاف باید استفاده کنی من روزی 2 تا میزاشتم البته شیاف پروژسترون خارجی ضمنا استراحت مطلق باش
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
2706