2726
دکتر برام دالپر نوشته چون دور شکم نی نی ام کوچکه هفته 33 هستم و وزنش 1730 حالا میخوام بدونم اگه جوابش خوب نباشه و این سونو هم بگه دور شکمش کوچکه نسبت به سنش چی میشه نهایتش؟؟؟ ترو خدا هر کی میدونه کمک کنه میخوام ببینم بچه مشکلی داره توی هفته 18 انومالی اسکن مشکلی نداشت یا نهایتا باید زودتر به دنیا بیارن و توی دستگاه بذارنش؟؟؟یا چی میشه؟؟؟ترو خدا جواب بدین
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم معمولا اگه دور شکم کوچیک باشه زودتر نی نی رو در میارن،امپول بتا واسه ریه نی نی رو هم قبلش میزنن
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
سونوی داپلر انجام دادم و مشخص شد شریان راست رحمی به جنین خونرسانی نمیکنه بعد دگتر هر شب یه قرص آسپرین و یه آمپول آنوکسی پارین برام تجویز کرد که خون رقیق شه و خونرسانی به جنین بیشتر بشه .بعد گفت هر هفته سونو بدم و ببینیم وزن گیری بچه چطوره تا سی و پنج هفته هر هفته 200گرم وزن میگرفت ولی بعد از اون وزن نگرفت و 37هفته ختم بارداری شدم
بچه هادوستم توبیمارستانه برای کم بودن اب کیسه اب الان میگه ابش کمی بالارفته ولی پروتین دفع کرده شصته برای
خدایادستم به آسمانت نمیرسداماتوکه دستت به زمین ات میرسدبلندم کن
2706