2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تاپیکای قبلیت رو خوندم اول اینکه خیلی ناراحت شدم از برخوردای بعضی از دوستان من پسر خواهرم با این مساله به دنیا امد و شاهد لحظه لحظه زجر کشیدن پدر مادرش بودم ما که دورتر بودیم هر روز میمردیم و زن ه میشدیم از زجری که خودشون و اون طفل معصوم میکشید وای به حال پدر و مادرش من میتونم بفهمم چی کشیدی تا به اینجا و اینکه چه سختی و استرسی رو داری تحمل میکنی و میگذرونی تو زندگی روزمرت خدا بزرگه عزیزم انشاالله یه روزی به زودی زود کوچولوی شماهم مثله بقیه بچه ها بتونه راحت و بی دردسر هرچی میخواد بخوره بالا پایین بپره بازی کنه بدون نگرانی از اینکه هرچی خورده بالا بیاد و از دماغ و دهن اسید بزنه بیرون اینارو کسی که از نزدیک ندیده نمیفهمه عملای سنگینی رو که طفل معصوم چند ماهه بارها و بارها از سر گذرونده عکسای رنگی آندوسکوپی گاستروستومی شدن بسته بودن راه گلو سوراخ بودن گردن سوراخ بودن شکم واسه فرستادن غدا با سرنگ به معده.... تصورشم سخته چه برسه به تحملش اینکه آدم زجر کشیدن جگر گوشه اش رو از روز تولد،از یک روزگی ببینه تا ... نمیدونم تا کی و دم نزنه ناشکری نکنه تو خودش روزی هزار بار بمیره و نفهمه چرا از کجا چطوری شد که بچش اینطور بدنیا امد خیلی سخته خدا صبرت بده و انشاالله با سلامتی کاملش دلت رو شاد کنه عزیزم
2731
دوم اینکه یکی از مامانای سایت بود که پسر عزیزش با این مساله به دنیا امد البته تو سونو متوجه شده بودن بعد تولد بلافاصله عمل شد و با عنایت خدا شفا گرفت و سالم سالم شد البته این جریان واسه دو سال پیشه که پسرخواهرم تازه دنیا امده بود و ما هم چون با این بیماری آشنا نبودیم و موقع تولد بچه فهمیدیم در به در دنبال اطلاعات بودیم که تو این سایت با این خانم اشنا شدم متاسفانه دیگه ازش خبری ندارم اما باید الان بالای 3 سالش باشه توی تهران دکتری به نام خالق نژاد تو این زمینه حرف اول رو میزنه و البته میگن تو کل ایران اگر تونستی یه سر برو سراغش
2738
سلام عزیزم از خدا میخوام کوچولوتو شفا بده در مورد این بیماری چیزی نمیدونم حتی بلد نیستم بگم چطوری به عنوان دوستت ادش کنی یه تاپیک بزن بپرس چطوری یه نفرو بعنوان دوست اضافه کنم بعدش براش خصوصی پیام بفرست خودش میخونه
...
2706