2737
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 672274 بازدید | 2297 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومای گلم تورو خدا اینقدر به خودتون استرس وارد نکنید واسه نی نی هاتون خوب نیست من بارداری دوممه ، سر پسرم هیچ مشکلی نداشتم اما ایندفع از هوم روز اولی که فهمیدم دکترا نا امیدم کردن تموم اون چند هفته رو اینجا با کامنتی شما و البته توکل بر خدا پشت سر گذاشتم تو هفته چهار دکتر گفت خارج از رحمه با سونو تو هفته پنج گفتن احتمالا پوچ اما من صبر کردم و توکل یه هفته پیش رفتم سونو به لطف خدا هم خودش بود هم صدای قلبش و شنیدم ان شالله همه مامانا این دوران و به سلامتی سر کنن یادتون نره سوره یاسین و حجرات و برای حفظ و سلامتی نی نی های نازتون بخونید به امید به آغوش کشیدن نی نی هامون و بوسیدنشون ! اون دو هفته جز بدترین روزای عمرم بود که ان شالله هیچ مادری نبینه اون روزارو !!!
2728
سلام به همه. منم 20 شهریور اولین روزه آخرین پریودم بود. 5هفته و 3روز رفتم سونو واسه اینکه ببینم خارج از رحمه یا نه.همه چیش اوکی بود.ولی صدای ضربان قلب شنیده نشد.گفتند دو هفته دیگه سونو برو .که 7هفته و3روزم شد.البته حساب کتابه هفته ها با پریودم. گفتند صدای قلب شنیده نشده و احتمالا حاملگیه پوچه. خیلی غصه خوردم و گریه کردم.واقعا دو سه روزه اول از نظر روحی خیلی بهم ریخته بودم.گفتند 10روزه دیگه سونو مجدد بده.اگه اوکی نشد سقط کن. منم از سونوی اولم دکتر شیاف پروژسترون خارجی بهم داد.شبی یه دونه.گفت خیلی خوبه. الان حالم خیلی خوبه و دیگه اصلا ناراحت نیستم.میخواستم به همه شما که الان مثله فرشته میمونین و پاک و معصومین بگم که زندگیه هممون دسته خداست. اون صلاحه همه چیزو بهتر از ما میدونه.اگه یه چیزی رو بنا به حکمتی ازمون بگیره...یقینا چیز بهتری رو بهمون خواهد داد. من دو روز دیگه سونوی مجدد دارم.اگه خواست خدا بود که بچمو نگهممیداره.و اگر صلاح دونست که نمونه با کمال میل میرم و کورتاژممیکنم.چون میدونم خدا همیشه با ماست. امیدوارم لباتون همیشه خندون باشه.
2738
ان شاالله که خبر خوش میدى نى نى جون.منم 2 آذر نوبت سونو دارم که صداى قلبشو بشنوم.برام دعا کنین آجیاى گل
اسمم شادیه...نام کاربریم میخواستم مامان گلی بشه اما اشتباهی ماناما گلی نوشتم..در انتظارم مدیریت عوضش کنه
2706