2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 672364 بازدید | 2297 پست
سلام مارال جان یه چیزی بگم من خودم بارداری پوچ داشتم که خود به خود سقط شده. میدونم چی میگی چهار سالم منتظر بودم. تجربه به من میگه اصلا تو این شرایطت نیا نی نی سایت و پروژسترونت و مصرف کن. به هیچ چیز دیگه فک نکن. تند تند دکتر نرو. سونو واژینال زیادش خوب نیست. سرتو با چیزای دیگه گرم کن و اصلا بهش فک نکن. ببخشید اینو میگم الان به جنینت دل نبند. بذار کامل شکل گذفت بعد دل ببند. راحت زندگیتو بکن و استراحت کن. فقط ارامش داشته باش. واسه کسایی مثل ما فقط تو این شرایطت اومدن اینجا استرس میاره برات. من پارسال که سقط کردم خیلی سختی کشیدم. عزیزم فقط اومدم اینجا اینو بهت بگم. تازه متوجه شدیم مادر من بیماری کنسر دارن حالا میفهمم واسه چه چیزایی من غصه الکی خوردم. به خدا اینا هیچکدومش غصه نیست. خدا بهترین زمان بهت ان شاءالله فرزند سالم و صالح میده. پس دیگه بهش فک نکن
فقط به خدا اعتماد داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محیاجون ایشالا مادرتون خوب میشن، میدونین واقعا این بچه دست خداس جون دادن دست خداس . پس توکلمون به خودش باشه.من الان یه هفتس هنوز سقطم کامل انجام نشده زجر میکشم اما دارم تحمل میکنم دیگه.
محیا جون الان از سر نماز بلند شدم انشالاه خدا بحق بنده های عزیزش مادرتوشفا بده و عمرطولانی بهش نصیب کنه . واقعا خوب گفتی هر وقت بلایی سر آدما میاد بازم باید شکرگذار باشن و بگت خدا از این بدترشو ازمون دور کن و دچارمون نگردان .
2731
2738
قربونت برم خانومی.لطف داری گلم ان شاالله که چهارشنبه نی نیت صحیح و سالم رویت میشه با تمام جزئیاتش و اونوقت فکر سیسمونی خریدن باید باشی.
🌟حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم جانم میرود...🌟
2706