2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671839 بازدید | 2297 پست
سلام من هفته شش بارداری رفتم سونو گفت ساک خالیه احتمالا پوچه باید بیافته دکتره خیلی ناامیدم کرد ولی ده روز بعد رفتم هم جنین دیده شد و هم ضربان قلب دکتر گفت تا هفته هشت هیچ دکتری نباید اسم پوچ بودن بیاریه این سایت خیلی منو تو اون روزها امیدوار کرد امیدوارم همه اعضای این سایت نی نی های سالم و ناز به زودی به دنیا بیارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من شنبه رفتم دکتر به هفته قبل مقایسه کرد گفت رشدی نداشته واسه همین سونو واژینال بیرون فرستاد.سونو گفت پنج هفته و شش روزه ساک و جسم زرد بود اما جنین دیده نشد.گفتن دو هفته دیگه دوباره بیا احتمالا جنین هم تشکیل میشه.یه خورده میترسم.دکترم شیاف و امپول داد گفت اگه تو دو هفته رشد نکنه باید سقط بشه.بنظرتون هفته هشت برم سونو جنین دیده میشه؟
خدایا به امید تو
2728
سلام دوستان خوبم من الان 6 هفته هست باردارم دیروز سوزش سمت چپ شکم و لکه بینی کم داشتم رفتم پیش فوق تخصص جنین و ایشون بعد سونوگرافی گفتند که ساک هست ولی هنوز جنین مشاهده نمیشه ازمایش تیتر دادم تیترم بیست هزار بود حالا به نظرتون بارداریم پوچه؟
سلام. تورو خدا به منم کمک کنید. روز دوم اسفندماه آی‌وی اف کردم. سه تا جنین برام انتقال دادن. که بعد از دو هفته که آزمایش خون دادم مثبت شده بود با عدد بتای 609 و دو روز بعدش 3000 بود. توی هفته 5 که برای سونو رفتم گفت فقط یه ساک داری و برام نوشت 5 هفته و 3 روز. ولی قلب جنین دیده نشد . گفت که ده روز بعد دوباره بیا. روز 19 فروردین دوباره که رفتم برای سونو که به خیال خودم 7 هفته بودم دکتر گفت که 5 هفته و 5 روز. نه تنها قلب جنین رؤیت نشد بلکه دکتر گفت که توی این ده روز رشدی نکرده. تورو خدا کمکم کنید. آیا کسی بوده مثل من باشه؟
ان الله مع الصابرین....
سلام دوستای گلم.من بعد از 6سال فهمیدم باردار هستم.امروز دکتر بهم هنوز جنین تشکیل نشده فقط ساک حاملگی دیده شده.گفتن تا دوهفته دیگه باید صبر کنم ومجددا برم واسه سونوگرافی.خیلی اعصابم خورد شده تو رو خدا بگید امکانش هست خدایی نکرده تشکیل نشه و پوچ باشه؟خیلی نگرانم😭😭😭😭
مامی سینا منم شرایطم مثل شماست وقتی رفتم سونو با حساب پری اول هفته 9 بودم اما سونو گفت 5 هفته است در حالیکه هفته قبل هم 5 هفته گفته بودند و هم اندازه ساکم همون قدر بود. منم فعلا منتظر و سردر گمم. شاید مال منم پوچ هست اما بازم توکلم به خداست.
وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست
سلام به همگی منم بهمن ماه یه سقط داشتم بارداری پوچ.... اما دکتر من احتمال میداد که به خاطر شغل همسرم باشه همسرم تو فرودگاه کار می کنه و اونجا اشعه ها و امواج مضر خیلی زیاد هست اونایی که بارداری پوچ داشتن میشه بگن شغل خودشون یا همسرشون چی بوده؟؟ ممنون....
خیال کن که غزالم،بیا و ضامن من شو...
وای خدای من! هر دکتری یه دلیلی میاره برای بارداری پوچ! یکی میگه طبیعیه! یکی میگه اشکال از زنه! باید آزمایش هورمون بده... یکی میگه اشکال از مرده! نطفه ضعیف بوده... یکی میگه از امواجه... آخر ما نفهمیدیم از چیه!
خدایا فرزندانی به ما عطا کن و این اولاد ما را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت به خیر قرار بده 
دکتر من می گفت ممکنه اشعه ایکس ری روی کیفیت اسپرم اثر بد گذاشته باشه.. البته منم خیلی باهاش موافقم چون زمانیکه اقدام می کردیم همسرم کارش خیلی زیاد بود و همش سرکار بود
خیال کن که غزالم،بیا و ضامن من شو...
صحرا جان منم بارداریم پوچ بود هر دومون کارمندیم فکر نکنم به امواج ارتباط آنچنانی داشته باشه الان همه دیگه توی خونه هاشون هم امواج دارند. این همه امواج موبایل و وای فای و ...
وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست
2706