2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 672390 بازدید | 2297 پست
منم دوبار سقط داشتم امیدوار باش همیشه و به خدا توکل کن... سقط زیاد شده من یه پسر دارم یه دختر.. مطمعنم به زودی خدا تو دلت نی نی سالم میزاره... حتما خودت و شوهرت روتقویت کن.... تو همین سایت دستور یه حلواهست اگه میتونی درستش کن
خدا جونم بینهایت شکرت
من درستش کردم البته فقط زیره سیاه /فلفل سیاه/زردچوبه/دارچین توش ریختم اسم حلوا(حلوای میتی) هستش من درستش کردم البته فقط از ادویهای بالا که برات نوشتم استفاده کردم... بعد حلوارو ریختم تو ظرف سردار وروش پودر نارگیل و کنجد ریختم خودم و شوشو روزی یه قاشق ازش میخوریم
خدا جونم بینهایت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام بچه ها خوبین من تازه اومدم اینجا من 27 رفتم سونو گف جنین زیر 5 هفته سن داره و اندازه ساک 7 میله بعد تعطیلات مجدد برو سونو من اصلا حالت تهوع ندارم خیلی نگرانم چرا همه حالت تهوع دارن؟ شرایط من غیر طبیعیه؟
سلام من 30 ساله هستم. 6.5 سال ازدواج کردیم و یه ساله فهمیدیم مشکل مورفولوژی و سرعت خیلی کم اسپرم داریم میکرو تجویز شد.اولین میکرو 23 دی انجام شد و 7 بهمن آز بارداری متسفانه منفی شد.منتظر دومین پریود بعد انتقال بودم که با دو هفته تاخیر در کمال ناباوری به لطف خدا آزمایشم با بتا 3600 مثبت شد. 14 آبان معجزه خدارو تو بغلم گرفتم و بوش کردم . التماس دعا
2706