2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671764 بازدید | 2297 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اصلا نگران نباشید من اوایل هفته هفت رفتم گفت ساک تشکیل شده و کیسه زرده اما جنین نیست ..............من از هفته 5لکه بینی هم داشتم بعضی اوقات هم خون تازه می دیدم ..........دکتر گفت 10 روز دیگه سونوی مجدد.............من 17 روز صبر کردم بعد رفتم سونو خداروشکر هم خودش بود هم قلبش الانم هفته ده هستم
Lilypie Third Birthday tickers
بچه ها تورو خدا سریع نرید واژینال کنید..نزارید عین من حسرت بخورید که چرا اینکارو کردم؟؟؟
پسرم....آرزویم این است که بهاری بشود روز و شبت.. که ببارد به تمام رخ تو بارش شادی و شعف.. و من از دور ببینم... که پر از لبخند است...چشم و دنیا و دلت.. (3/12/91)
2728
سلام
من به حساب خودم هشت هفته و دو روز بودم که رفتم سونو
دو تا ساک دیده شد
یکی جنین داخلش ضربان قلب داشت و شش هفته و دو روز بود
اما ساک دیگه جنینش دیده نشد؟

یعنی زود رفتم؟بعدا دیده میشه؟
6 ماه پیش 11 هفته هم صبر کردم فقط ساک بود
اگه تشکیل شده بود 24 فروردین یه نی نی بغلم بود
ای وای من
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
به نظر من از پایان هفته 8 برید سونو این دکترها آدم رو میترسونند
جان جهان دوش کجا بوده ای نی غلط اندر پی ما بوده ای
آه که من دوش چه سان بوده ام
آه که تو دوش که را دیده ای
سلام منم طبق پری امروز 8 هفته و 2 روزمه ...چند روز پیش دکتر سونو کرد و گفت 6 هفته . 3 روزته یعنی 1 هفته عقبتر از پری بودم
فتال پل و کیسه زرده تشکیل شده بود اما قلب رو ندید ...حالا برا 13*3 وقت سونو دارم ...خیلی نگرانم
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
2706