2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 672349 بازدید | 2297 پست
مهسا جون درکت میکنم. منم خیلی نگرانم خدا کنه دوشنبه که رفتم دکتر و سونو بگن همه چی رو به راهه. خدا کنه نینیم سالم باشه و قلبش بزنه. دلم روشنه ان شاء ا... خوب میشه، سعی میکنم امیدوارم باشه تو هم امیدت به خدا باشه.ایشالا همه چی خوب و رو به راه میشه.
بزودی در زندگیم تغییرات بزرگی به وجود میاد... میدونم... خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من شنبه شب لک دیدم نتونستم صبرکنم خیلی نگران شدم یکشنبه زنگ زدم دکتر گفتم لک دیدم گفت امروز بیا رفتم سونو نوشت. رفتم سونو شکمی گفت قلب جنین نمیزنه و رشدشم تو 6 هفته و 5 روز متوقف شده نظریه هم نوشته بود جنین مرده دیگه کلا ناامید شدم. جوابو بردم دکتر گفت لک هم که دیدی میخاد سقط شه. چندتا آزمایش نوشت برام، گفت جنین تا یه هفته خودش سقط میشه نگران نباش و... خیلی نگرانم هنوز مقدار خیلی کم لک میبینم هرروز ولی تبدیل به خونریزی نشده نمیدونم چیکار کنم!
2728
نه مهسا جان اولین بار بود لک دیدم. تو سونو هم جنین دیده میشد ولی بدون ضربان قلب دیگه نمیدونم قلب تشکیل شده و نمیزنه یا کلا تشکیل نشده! هیچ دارویی استفاده نکردم!
عزیزم خیلی ناراحت شدم ولی شما هنوز خیلی جونی ایشااله زودتر دوباره حامله میشی واینبار به سلامتی من هنوز رو هوام امیدم به خداست هیچوقت واسه کسی بد نمی خواد واست دعا میکنم بهترین واست پیش بیاد
خدایا شکرت
2738
یامین جان مبارکت باشه.فقط یک سوال تو سونوی اولت فتال پل و کیسه زرده تشکیل شده بود؟ من امروز رفتم سونو گفت ساک حاملگی با سن 5هفته و 5روز بدون فتال پل و کیسه زرده.سن بارداریم از سنی که خودم حساب میکنم طبق تاریخ پریودم 5روز عقب تره.من الان باید 6هفته و 3روز باشم. با توجه به سابقه باداری پوچم یکم نگرانم.میترسم اینم...........
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
اصلا نگران نباش سحر ناز جان من اولین بار با حساب خودم 8 هفته بودم رفتم سونو گفت 6 هفته هستی فقط کیسه بود دیگه هیچی نبود بدون فتال و.... این چیزا دو هفته بعد که رفتم الهی شکر همه چی خوب بود
خدایااااااااا........به حق یاسین....نی نی مو نگه دار
یامین جون مرسی از دلگرمیت.من کاملا خودمو باختم امروز صبح ترشحاتم زرد رنگ شده.تادیروز سفید و بیرنگ بود.میترسم تبدیل به خون بشه.و باز لکه بینی داشته باشم. آخه من بهمن هم یک بارداری پوچ داشتمو سقط شد.اونم با لکه بینی و ترشحات قهوه ای شروع شد.خیلی نگرانمو میترسم.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
سلام دوستان خوبم تمامی مطالب که بچه ها گفته بودم خواندم خیلی امیدوار شدم من هفت هفته و یکروزم است رفتم سونا گفت فقط ساک دیده می شه نه لک دارم و هنوز علائم دارم سینه درد و تهوع کمی برام دعا کنید یک هفته دیگه باید برم تا معلوم بشه پوچ یا نه
2706