2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 673317 بازدید | 2297 پست
عزیزم به منم همینو گفتن البته دارو ندادن گفتن باید کورتاژ کنی!من یه لنگه پا وایسادم که(میدونم بچم سالمه)رفتم یه جای دیگه واژینال کرد گفت کدوم احمقی اینو بهت گفته؟بچه هست.بیا اینم ضربان قلبش!
یه روز خوب میاد...
کجا رفتی سونو مامانی تارا ؟ من هم 2 تیر رفتم سونوبهم گفت ساک تشکیل شده اما جنین نیست من لک بینی ندارم حالت تهوع دارم وعوق میزنم 17 اردیبهشت اخرین پریم بود .برای 4 شنبه وقت گرفتم بیمارستان صارم
میوه های زندگیم عسل و آرسام .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام بچه ها
من 3 روز بعد پری رفتم آز دادم بتام 944 بود.گفتن 5 هفتمه ،ولی وقتی رفتم سونوی وازینال گفت هیچی جز یه سودو ساک ریز دیده نمیشه،اصلا شاید باردار نباشی،دارم از دلشوره می میرم،خونریزی و لک هم ندارم فقط سینه هام درد می کنه،حالا وایسادم 2 هفته دیگه دکترم از مسافرت بیاد که برم پیش خودش.اگه چیزی باشه تا اون موقع دیگه حتما دیده می شه
Lilypie Maternity tickers
سلام الناز جون

من زمانی که باردار بودم..دقیقا مثه تو تو هفته هفتنم فقط یک ساک حاملگی دیده شد..خیلی ناراحت بودم...همش فک میکردم حاملگیه پوچه..نا امید نا امید بودم ....تا هفته 10 که صبر کردم..وقتی رفتم سونو ...قلب بچه خوب میزد. و خیالم راحت شد...داشتم میمیردم اون لحظه اما بعدش دکتر گفت یک توده به بزرگی 11 سانت میبینم که یک کیست درموییید بود که تو هفته 14 باردرای مجبور شدم جراحی کنم به بزرگی 15 سانت وقتی جواب پاتولوژِ ی رو گرفتم...
و الان خدا روشکر یک دختر 8 ماهه دارم ..که خیلی شیرینه..

عزیزم نگران نباش...توکل کن به خدا دو سه هفته دیگه صبر کن ..و باز برو سونو انشالله که هم اعضای بدنشو میبنی و هم قلب کوچولوش رو صداش و میشنوی...
2738
سرونا عزیز من هم مثل شما بودم 2 تیر رفتم سونو واژینال بهم گفت فقط ساک هست شاید حاملگیت پوچ باشه بتامم 983 بود موقعه از . روز19 تیر رفتم سونو جای دیگه دکتر وفتی گفت عزیزم جنینت رو مانیتور ببین می خواستم دکتر رو ماچش کنم منو همسرم دوهفته ی سختی رو گذروندیم اما الان خوشحالیم انشالله خدا دل همه روشاد کنه
میوه های زندگیم عسل و آرسام .
سلام به همگی
یه سوال داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم
من هفته 5 رفتم سونو گفت هیچی دیده نمیشه حتی ساک هم گفت نیست دکترم دوباره آزمایش خون نوشت عددش 169 بود گفت خیلی پایین میافته بعد 5روز لک بینی دیدم رفتم دکتر دوباره آزمایش خون نوشت شد 218 گفت بالا نیست میافته می خواستم بدونم کسی این مشکل داشته .البته من قص مصرف میکردم برا بارداری
کسی از مشهد هست که دکتر نازایی خوبی رو معرفی کنه . ممنونم
بچه ها عجله نکنید من خیلیا رو دیدم اینجوری بودن تا هفته 10 وایسید عجله نکنید دعا کنید منم به زودی نی نی دار شم
مرد بودن به کــــلـــفــت بودن بـــازو و ســـیـــنــــه نیست ،
به محکم بودن دکمه شلوارته که واسه هر هرزه ای وا نشه!

"********مریم هستم 30 سالمه

2706