2733
2734
عنوان

نماز امام جواد (ع)

25094 بازدید | 1325 پست
سلام دوستای عزیزم یه دوست عزیز تو تاپیکش گفته بود با توسل به خدا و با خوندن نماز امام جواد (ع) به خواست خدا با وجود اینکه دکترا گفته بودن طبیعی باردار نمیشه ، اما خدا حاجت دلشو داده و خداروشکر مامان شده.(ان شاالله بارداری راحتی داشته باشه به حق امام جواد (ع) ) منم اومدم اینجا تا ازتون بخوام باهم جمع بشیم و این نمازو بخونیم. به امید حاجت روایی هممون لیست نماز گذارهای گروه پنجم نماز امام جواد (ع) به نیت حاجت روایی دوستان عزیزم 1- 29 آذر - negar (نگار) ..................... به نیت مادر شدن ان شاءالله 2- 30 آذر - ماهک ...................... به نیت سلامتی نی نی توی دلش و زایمان راحت ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 3- 1 دی - فاطمه سارا ( فهیمه ) ................... به نیت بچه دار شدن سالم وصالح ان شاالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 4- 2 دی - مامان ریحانه و رایحه ( زهرا ) ................ به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 5- 3 دی - الی .......................... به نیت سلامتی آقا مهراد گل 6- 4 دی - آتنا ................... به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 7- 5 دی - زهرا دوست safiyeh جان ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله 8- 6 دی - نرگس ............. به نیت مادر شدن ان شاءالله 9- 7 دی - آوین ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 10- 8 دی - گلی ...................... به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 11- 9 دی - تورک آنا ..................... به نیت مادر شدن ان شاءالله 12- 10 دی - رز 22 .................. به نیت مادر شدن ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 13- 11 دی - نیکو .................. به نیت مادر شدن ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 14- 12 دی - آوا ................. به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 15- 13 دی - نسرینن ............... به نیت ازدواج عالی و خوشبختی ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 16- 14 دی - mohi ....................... به نیت سلامتی نی نی توی دلش........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 17- 15 دی - مامان یه فرشته کوچولو ( مهسان امید مامان سابق) ( معصومه ) .............. به نیت سلامتی نی نی توی دلم ان شاءالله........... نماز رو خوندم.برای حاجت رواییم بی زحمت صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 18- 16 دی - مه .............................. به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 19- 17 دی - مهسا فرنازی .............. به نیت مادر شدن خودش ان شاءالله و سلامتی نی نی خواهرش ان شاءالله 20- 18 دی - dg (دلارام) ................... به نیت سلامتی نی نی اش ان شاءالله 21- 19 دی - PARLA ............ به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 22- 20 دی - گیلاس ( سحر ) ....... به نیت ازدواج عالی و خوشبختی ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 23- 21 دی - مادر مه عزیز ............ به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 24- 22 دی - آرام ................. به نیت سلامتی نی نی توی دلش و زایمان راحت ان شاءالله 25- 23 دی - zari ................ به نیت مامان شدن ان شاءالله ........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 26- 24 دی - لیلا .......................... به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله........... نماز رو خوند.برای حاجت رواییش صلوات........... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 27- 25 دی - safieh ................... به نیت مادر شدن ان شاءالله 28- 26 دی - مامان هانی ..................... به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 29- 27 دی - هانا ........................... به نیت سلامتی نی نی توی دلش ان شاءالله 30- 28 دی - زهرا دوست safiyeh جان ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله 31- 29 دی - نرگس ............. به نیت مادر شدن ان شاءالله 32- 30 دی - مامان ریحانه و رایحه ( زهرا ) ................ به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 33- 1 بهمن - زهرا دوست safiyeh جان ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله 34- 2 بهمن - گیلاس ( سحر ) ....... به نیت ازدواج عالی و خوشبختی ان شاءالله 35- 3 بهمن - مسیحا .......................... به نیت مادر شدن ان شاءالله 36- 4 بهمن - سبزه ........................ به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 37- 5 بهمن - زهرا دوست safiyeh جان ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله 38- 6 بهمن - سمیه دوست safiyeh جان ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله 39- 7 بهمن - مامان ریحانه و رایحه ( زهرا ) ................ به نیت برآورده شدن حاجت قلبی اش ان شاءالله 40- 8 بهمن - زهرا دوست safiyeh جان ............ به نیت مادر شدن ان شاءالله دوستای گلم چون خودتون مایل بودید اسمتونو تو لیست گذاشتم پس حتما تو روز مشخص نماز رو بخونید. خواهشا فقط دوستایی که تو تاریخ گذاشته شده عادت ماهانه هستند و نمیتوانند نماز بخوانند درخواست تغییر روز را بدهند.چون هماهنگ کردن واقعا سخت است. دوستای گلم فقط لطف کنید الان که اسمتونو میگید ، روزای پری رو حدودا بگید که اون موقع براتون نذارم چون جا به جا کردن سخته التماس دعای فراوان
خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )
نماز امام جواد (ع ) به جهت برآورده شدن امور دنیوی سفارش می نمودند به خواندن نماز امام جواد علیه السلام و می فرمودند :در نیت نماز بگویید نماز امام جواد علیه السلام می خوانم به این امید که ایشان جواب من را به خاطر پدرشان امام رضا علیه السلام بدهند.و غیر ممکن است که با خواندن این نماز حاجتی برآورده نگردد. زمان خواندن این نماز زمان خاصی نیست هر وقت خواندید عیبی ندارد، اما بهتر است نیمه شب با اشک چشم خوانده شود. و باز می فرمودند: پیرمردی را به زندان انداخته بودند و دخترش نزد من آمد و شروع به گریه و ناله نمود ومن به او گفتم :غم نخور ان شاءالله بابای شما 4 الی 5 روز دیگر از زندان آزاد می شود ومن می آیم خانه شما و روضه می خوانم و ایشان را می بینم . بنده خدا تعجب کرده بود ومی گفت مگر می شود به این زودی آزاد شود؟!. ایام اعتکاف بود و من رفتم مسجد جامع و نماز امام جواد علیه السلام خواندم و بعد از اعتکاف که آمدم دیدم پدرش دم درخانه نشسته . نماز آن حضرت دو رکعت است که در هر رکعت یک مرتبه سوره «حمد» و هفتاد مرتبه سوره «توحید» را مى خوانى و پس از پایان نماز مى گویى: اَللّهُمَّ رَبَّ الأَرْواحِ الْفانِیَةِ، وَ الأَجْسادِ الْبالِیَةِ، اَسْئَلُکَ بِطاعَةِ الاَْرْواحِ اى خدا اى پروردگار ارواحى که از این جهان فانى رفته و اى پروردگار اجساد پوسیده از تو مى خواهم به حق فرمانبرى آن ارواح الرّاجِعَةِ اِلى اَجْسادِها، وَ بِطاعَةِ الاَْجْسادِ الْمُلْتَئِمَةِ بِعُرُوقِها، وَ بِکَلِمَتِکَ که بسوى اجساد خود بازگردند و به حق فرمانبرى اجسادى که با رگهاى خود پیوند شوند و به حق فرمان النّافِذَةِ بَیْنَهُمْ، وَاَخْذِکَ الْحَقَّ مِنْهُمْ، وَ الْخَلائِقُ بَیْنَ یَدَیْکَ یَنْتَظِرُونَ فَصْلَ نافذت در میان آنها و گرفتن حقت از ایشان و در آن حال که خلائق در برابرت به انتظار صدور قَضآئِکَ، وَیَرْجُونَ رَحْمَتَکَ، وَیَخافُونَ عِقابَکَ، صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِ حکم و امیدوار برحمتت و خائف از عقاب تواند درود فرست بر محمّد و آل مُحَمَّد، وَ اجْعَلِ النُّورَ فى بَصَرى، وَالْیَقینَ فى قَلْبى، وَ ذِکْرَکَ باِللَّیْلِ محمّد و بنه نور و روشنى در دیده ام و یقین در دلم و ذکرت را شب وَالنَّهارِ عَلى لِسانى، وَ عَمَلا صالِحاً فَارْزُقْنى.(1) و روز بر زبانم و عمل صالح روزى من گردان. جمال الاسبوع، صفحه 278 و بحارالانوار، جلد 88، صفحه
خداجونم اگه تمام عمرم رو به سجده شکر از تو بخاطر این معجزه ات بگذرونم ، باز هم کم است. [smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ( مهسان امید مامان سابق )
مهسان جونم منم میخونم ولی تا 4 روزه دیگه پری هستم . فقط بگو چه جوریه ...
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ... ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید امیدی هست چون خــــدایـــی هست ... آری ، وچه زیبا نوشته بود ... همواره با خود تکرار میکنم،امیدی هست ؛ چون خــــدایـــی هست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهسانی جونم منم میخونم آجی . تا کی وقت داریم بوخونیم ؟
صداى خنده هاى خدا را میشنوى ؟ دعایت را شنیده و به آنچه محال میپندارى ، میخندد ... دوست خوبم . برای سلامتی فرشته ی آسمانی من صلوات میفرستی ؟![smiley]s/sm_60.gif[/smiley] اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم [smiley]l/l_04.gif[/smiley]
2728
آرام جان توضیحشو نوشتم.پس میذارمت وسطا که تا تکمیل بشه و شروع کنیم تو هم پاک شده باشی
باران جونم وقتی 40 نفر تموم شد.به ترتیب هر روز یه نفر میخونه به نیت حاجت روایی خودش و تمام دوستان
خدای خوب من زندگی به سختی اش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ... ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید امیدی هست چون خــــدایـــی هست ... آری ، وچه زیبا نوشته بود ... همواره با خود تکرار میکنم،امیدی هست ؛ چون خــــدایـــی هست ...
بسایر خب . پس تاریخ شروعش با تو
صداى خنده هاى خدا را میشنوى ؟ دعایت را شنیده و به آنچه محال میپندارى ، میخندد ... دوست خوبم . برای سلامتی فرشته ی آسمانی من صلوات میفرستی ؟![smiley]s/sm_60.gif[/smiley] اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم [smiley]l/l_04.gif[/smiley]
2738
چشم مریم جان.پس من اسمتو وارد میکنم. شما هم دوستیمو قبول کن تا شروعشو بهت خبر بدم
چشم مامی دینا جان.فقط دوستیمو قبول کن تا بهت پیغام بدم
سلام منم میخونم ولی امروز احتمالا پریود بشم در ضمن ده روز دیگه دارم میرم کربلا اگه ممکنه یه جوری بشه که تو حرم امام جواد بخونم
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک
2706