2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت در سونوگرافی نسل امید

7052 بازدید | 23 پست
سلام بچه ها.من امروز رفتم غربالگری اول دوازده هفته هستم به من دکتر طهماسب پور گفته دختر.کسی تاالان اونجا تعیین جنسیت شده؟دجوابش درست بوده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام، منم نسل امید رفتم که دکتر طهماسب جنسیت بچمو گفت پسره، درست بود
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
عزیزم توی هفته 12 خیلی بهش اعتباری نیست توی هفته 20 به بعد بهتره
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
2738
نسیم جان منم چهارشنبه رفتم غربالگری اول دکتر طهماسب گفت پسر اونجا من از همه ی خانومایی که برای غربالگری دوم اومده بودن پرسیدم همشون گفتن دکتر درست گفته 90 درصد میشه اطمینان کرد
لبخند بزن ، فردا روز بهتریه...
2706