2726
سلام آبجیهااااااای مهربوونم. .هفته ی قبل ب خاطر کم شدن اب دور جنین دوروز بستری بودم...حالا امروز دوباره وقت سونو دارم. .میترسم ک خوب نشده باشه. ..استرس دارم..میشه دعااام کنین
باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
اصلا نترس عزیزم این مشکلی نیست که حل نشه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم حدودا هم هفته شمام اب دور جنین منم کم شده حدود ٨٨ هستش ولی دکتر منو بستری نکرد فقط گفت استراحت و مایعات حالا من میترسم تاثیری نداشته باشه توام همینجوری بودی؟
خدا خیلی بزرگه تو اوج نا امیدی با خواست خودش بهم یه حبه انگور داد فقط و فقط باید به خدا تکیه کرد همین بسه،
سلام آبجیهااااااای مهربوونم. .مرسی ک اومدین. ..ممنون از دعاهای خوبتون...خدا نی نی هاتونو واستون نگه داره...دست خودم نیس اصلااا نگراااااانممممم
ایشالله که همه چیز خوب پیش میره و اب دور جنین هم عالی شده باشه نگران نباش خودت رو به خدا بسپر
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم حدودا هم هفته شمام اب دور جنین منم کم شده حدود ٨٨ هستش ولی دکتر منو بستری نکرد فقط گفت استراحت و مایعات حالا من میترسم تاثیری نداشته باشه توام همینجوری بودی؟
خدا خیلی بزرگه تو اوج نا امیدی با خواست خودش بهم یه حبه انگور داد فقط و فقط باید به خدا تکیه کرد همین بسه،
الینا جون متل من 6بود اب دورش و دکتر گفت خیلی کمه و سریییع بستریم کرد و 12تا سرم بهم زدن..مال شما خوبه خاهری..تا میتونی مایعات بخووور انشاااااالله ک بهتر هم مبشه گلمممم
2706