2733
2734
من که امروز تو نت خوندم دیگه خوشم نمیاد ببینم انگار نجلا اوز ول میکنه میره یه جایی کار میکنه و دانشگاهش میره بعد دوباره با جم ازدواج میکنه ...لیلا با اوز دوباره ازدواج میکنه وسطا هم انگار وکیله عاشق لیلا میشه شوکت از بانک دزدی میکنه میافته زندان غرخنده مجبور میشه کار کنه و با رئیسش میریزن رو هم و میفهمن از خونه میندازن بیرونو ... اخرشم اون چیزی میشه که دوستمون گفتن
آنجا که مهر شما را فر امیخواند آنجا روان شوید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیییی این سریال طولانیه. من چندسال پیش از ترکیه میدیدم. اما آخرین قسمت آی سوختممم که چرا نگاه کردم. یه بار تحسین خیانت میکنه و با فیکرت قهر میکنن.اما فیکرت ناچارا میبخشه. شوکت از فرخنده جدا میشه فرخنده خیلی بلاها سرشون میاره. نجلا با جم ازدواج میکنه اما جم میمیره. آخر داستان صدف و شوکت که همدیگه رو میخواستن ازدواج نمیکنن و صدف با یکی دیگه ازدواج میکنه. علیرضا خیلی مریض میشه و فلج میشه آخرشم میمیره. خلاصه از من میشنوید نگاه نکنید اصلا.
2728