2733
2739
عنوان

مامانهای گل آبان 94

120144 بازدید | 20432 پست
ردیف......نام...................سن.........فرزند..............جنس و اسم ....تاریخ شروع بارداری.....تاریخ تقریبی زایمان 1. ...... فرناز...............29.........دوم.........................................23 دی..................30 مهر 2. ...... مهربانی............31.........اول.........................................5 بهمن.................12 آبان 3. ......بهاره................---.........اول.........................................-------.................------- 4. ......عسل................27.........اول.........................................8 بهمن.................15 آبان 5. ......خوشبختی..........32.........اول.........................................1 بهمن.................8 آبان 6. ......پانیذا................30.........دوم........................................ 30 دی..................7 آبان 7. ......رنگین کمان.......---.........اول.........................................26 دی..................30 مهر 8. ......نجمه...............---.........اول.........................................-------..................30 مهر 9. ......لژیا................26.........اول........................................3 بهمن..................1 آبان 10. ......مری................34.........اول.......................................1 بهمن..................6 آبان 11. ......طلا(لایت)........22.........اول........................................10 بهمن................18 آبان 12. ......الیسا...............20.........اول.........................................11 بهمن...............15 آبان 13. ......نگین...............23.........اول.........................................8 بهمن..................15 آبان 14. ......کلوچه.............---.........اول.........................................------...................5 آبان 15. ......نیو.............---.........اول.........................................7 بهمن...................-- آبان 16. ......الهه.............---.........اول.........................................25 دی...................8 آبان 17. ......نیناخانوم........---......دوم..........................................25 دی...................-- آبان 18. ......مامان طلا.............---.........اول........................................9 بهمن...................-- آبان 19. ......رایان.............---.........اول.........................................-----...................-- آبان 20. ......ماهک.............---.........اول.........................................-----...................20 آبان 21.......نفس.............---.........دوم.........................................20بهمن...................--- آبان 22.......مامان معصومه.............---.........اول.........................................------...................--- آبان
مبارک باشه یاد خودم افتادم که اخرهای اسفند متوجه بارداری شدم و دخملیم 27 آبان به دنیا اومد. امیدوارم همه مامانای این تاپیک نی نی خوشگل و سالمشون را به موقع تو بغل بگیرن
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
لطفا سریع تو پست هاتون کپیش کنید.این اسفند در زندگی شما تکرار نخواهد شد برای اینکه اسفند امسال 4تا شنبه ،4تا یکشنبه ،4تا دوشنبه ،4تا سه شنبه ،4تا چارشنبه،4تا پنجشنبه و 4تا جمعه داره که این اتفاق هر 823سال یکبار اتفاق میفته.این اتفاق به کیف پول معروفه پس این متنو برای حداقل 5نفر یا 5گروه بفرست تا در عرض 4روز پول بیاد دستت .این متن بر اساس افسانه فنگ شو هست که در عرض 11دقیقه پس از خوندن باید فرستاده بشه . قابل توجه دوستانی که کنجکاون میتونن توی اینترنت سرچ کنن😧😶..... ............... لطفا اگر بعد از 4 روز پول دستتون اومد بگین. به نظرم خیلی مسخرست فقط از جنبه ی تلقینش شاید یکم منطقی باشه. ولی از دیروز توی واتساپ و وایبر و لاین و نی نی سایت این صدمین باریه که میبینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهفام جان تاریخ آخرین پریت کی بود؟ من هم دیروز بی بی مثبت شدم و آخرین پریم 23 دی بود و تاریخ زایمانم 30 مهر
خداوندا تو راسپاس میگویم که در "روشنا"ی بیکران مهرت زندگی ام همواره بوی "ریحان" میدهد
سلام. من هم امروز بى بى چکم مثبت شد.ولى تا آزمایش ندم باورم نمى شه باردارم.من حساب کردم تاریخ زایمانم ١2 آبانه
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
سلام فرناز جون، مهربانی جون مبارکه انشا... من 29 دی بوده آخرین پری دیروز رفتم دکتر و تاریخ تقریبی زایمان رو 6 آبان مشخص کرد. البته اگه کنجدمون هم مثل داداشش هول باشه مهرماه به دنیا میاد احتمالا
2738
سلام دوستای خوبم.. 2-3 هفته ای هست فهمیدم باردارم و نی نی منم آخر مهر یا اول آبان به دنیا میاد... آخرین پریودم 27 دی بوده این دومین بارداریمه و یه پسر 7 ساله دارم :) امیدوارم هممون 9 ماه بارداری خوب و راحتی داشته باشیم
2706